Новини

Китай розробить систему моніторингу та захисту від астероїдів. Перші випробування відбудуться у 2025 році

Китай розробить систему моніторингу та захисту від астероїдів. Перші випробування відбудуться у 2025 році

Китай планує створити систему моніторингу та захисту від астероїдів, і провести перший технічний експеримент уже у 2025 році. Про це заявив заступник голови Китайського національного космічного управління (CNSA), пише Global Times.

Експерти зазначили, що китайська система захисту від астероїдів може стати важливим доповненням у боротьбі з загрозами зіткнення цих об’єктів з Землею (зонд NASA DART, запущений у листопаді 2021 року, має восени 2022 року врізатися у 160-метровий супутник астероїда (65803) Дідім з метою зміни орбіти).

У рамках цього проекту зроблять каталогізацію та аналіз астероїдів, які становлять загрозу для космічної діяльності людства. А потім розроблять відповідні технології для усунення цих загроз.

За даними Global Times, CNSA розробляє програмне забезпечення для моделювання можливого зіткнення з астероїдами, що наближаються до Землі, та організує репетиції захисту.

Курс
QA
Опануйте професію тестувальника та платіть після працевлаштування
РЕЄСТРУЙТЕСЯ!
QA

Сун Чжунпін, військовий експерт та космічний спостерігач, заявив, що США та росія також створюють системи моніторингу астероїдів. Їх може доповнити китайська система космічної оборони.


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: