Новини

Китайська платформа запустить великий міжнародний блокчейн-проєкт без криптовалют BSN Spartan Network

Китайська платформа запустить великий міжнародний блокчейн-проєкт без криптовалют BSN Spartan Network

Іфань Хе, засновник стартапу Red Date Technology та один із засновників компанії Blockchain-based Service Network (BSN) повідомив CNBC, що мережа планує запуск проєкту «BSN Spartan Network» у серпні 2022 року.

Відомо, що BSN підтримується урядом Китаю і тепер планує розширювати свій бізнес за кордоном.

BSN назвала себе «універсальним магазином» для хмарних блокчейн-програм, який полегшить трудомісткий процес з’єднання різних блокчейнів, які адаптують технології для бізнесу.

Компанія заявляє, що мережа допоможе знизити витрати та прискорити бізнес-процеси. Президент Китаю Сі Цзіньпін схвалив технологію та назвав її технологією національного значення.

Курс
БІЗНЕС-АНАЛІТИК В IT
Опануйте професію бізнес-аналітика в ІТ та заробляйте від $700 на початку кар’єри.
РЕЄСТРУЙТЕСЯ!
analiticIT

Іфань Хе визнає, що відсутність криптовалюти є частиною проблеми щодо пропозиції продуктів компанії. Просувати BSN у перші роки на ринку буде важко, тому що гравці в індустрії сприймають лише криптовалюти.

BSN Spartan Network буде десятком блокчейнів без криптовалют. Серед них – одна з версій блокчейну Ethereum.

Гендиректор додав, що усвідомлює підвищену увагу до мережі за кордоном через зв’язок із урядом Китаю. Компанію відкрито підтримує Державний центр обробки даних (SIC), який знаходиться у віданні Нацкомісії з розвитку та реформ Китаю (NDRC). Також проект підтримує телекомунікаційна компанія “China Mobile”.

«От чому, коли ми запустимося у серпні, ми негайно відкриємо вихідний код. І ми працюємо з багатьма західними компаніями», – сказав Іфань, підтвердивши, що користувачі сервісу зможуть перевірити інформацію щодо проєкту, щоб переконатися у відсутності бекдорів чи іншого втручання уряду Китаю в код.


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: