Новини

Клієнт Steam на Chromebook вже доступний для бета-тесту на приблизно 20 моделях ноутбуків

Клієнт Steam на Chromebook вже доступний для бета-тесту на приблизно 20 моделях ноутбуків

Разом із виходом Chrome OS 108 користувачам відповідних пристроїв стала доступна можливість взяти участь у бета-тесті клієнта Steam на Chromebook. Також Google повідомила про підтримку Steam для пристроїв Chromebooks із процесорами AMD Ryzen 5000 C-Series та Intel 12-го покоління.

Як і у випадку зі Steam Deck, програма використовує Valve Proton, щоб забезпечити сумісність із великою кількістю ігор для Windows.

«Chrome OS зазвичай запускає версію гри для Linux, якщо вона існує», – йдеться в блозі Google Chromium – «Додаткові ігри працюватимуть через Proton».

Власники Chromebook, зацікавлені у використанні Steam, можуть скористатися наступними інструкціями з налаштування. Для тих ігор, які працюють через Proton, в клієнті Steam необхідно додатково активувати Steam Play.

Було підтверджено, що близько 20 моделей Chromebook сумісні з бета-версією Steam (альфа-версія працювала на 7 моделях), у тому числі флагмани Acer Spin 713 та Spin 714, Asus Flip CX9, бізнес-орієнтований Chromebook HP Dragonfly та модульний ноутбук Framework Chromebook Edition. Підтримується ряд популярних ігор, у тому числі The Witcher 3: Wild Hunt, Portal 2, Hades, Disco Elysium, Return of Obra Dinn, Fallout 4 і Civilization V.

Курс
EXCEL ДЛЯ БІЗНЕСУ
Опануйте Excel усього за 1,5 місяця і підвищуйте ефективність бізнес-процесів у себе в компанії.
РЕЄСТРУЙТЕСЯ!
exel

Джерело: The Verge


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: