Новини Технології 29.04.2022 о 08:14

Компанія AppliedVR, що займається лікуванням спинного болю за допомогою віртуальної реальності, протестує систему RelieVRx на синтетичній контрольній групі

https://secure.gravatar.com/avatar/b303a3ef67b301f02882656cb7a9184b?s=96&r=g&d=https://itc.ua/wp-content/plugins/userswp/assets/images/no_profile.png *** https://secure.gravatar.com/avatar/b303a3ef67b301f02882656cb7a9184b?s=96&r=g&d=https://itc.ua/wp-content/plugins/userswp/assets/images/no_profile.png *** https://secure.gravatar.com/avatar/b303a3ef67b301f02882656cb7a9184b?s=96&r=g&d=https://itc.ua/wp-content/plugins/userswp/assets/images/no_profile.png

Тетяна Нечет

Автор новин

AppliedVR у листопаді 2021 року отримала схвалення від Управління з продовольства та медикаментів США (FDA) на свою систему віртуальної реальності RelieVRx. Тепер компанія збирає більше інформації про те, як її віртуальне лікування працює на різних групах людей у ​​реальному світі. Завдяки співпраці з компанією Komodo Health, що займається даними охорони здоров’я, AppliedVR відстежуватиме досвід пацієнтів із хронічними захворюваннями попереку, які отримують традиційне лікування, та порівнювати їх дані зі свідченнями тих, хто бере активну участь у дослідженні. Про це йдеться у пресреліз.

Курс
ADOBE PREMIERE З НУЛЯ
Навчіться робити вражаючі відео за допомогою найпопулярнішої програми монтажу - Adobe Premiere!
Дізнатися про програму
computer

Використання реальних даних, яке часто називають синтетичною контрольною групою (або Synthetic Control Arm), зробить випробування ефективнішими — компаніям не потрібно шукати реальну контрольну групу людей. Крім того, у базі даних Komodo є інформація про расову та етнічну приналежність пацієнтів, тому дослідницькі групи можуть краще вивчити конкретні групи.

Система RelieVRx покликана полегшити біль за допомогою імерсивної терапії у віртуальній реальності. Її робота заснована на методах управління болем, таких як інтероцепція (усвідомлення свого тіла), відволікання від болю, розслаблення та модифікація поведінки. Такий підхід все ще новий — експерти в захваті від його потенціалу, але дослідники досі працюють над тим, щоб перевірити ще раз, чи може він давати такі ж точні результати, як у разі використання стандартної контрольної групи.

«FDA, як і раніше, сторожко ставиться до проєктів випробувань, у яких синтетична контрольна група призначена для повної заміни традиційних даних через побоювання, що синтетичні дані не збігаються з традиційними», — зазначив Арнауб Чаттерджі, старший віцепрезидент Медична компанія Medidata Acorn AI, пише PharmaVoice.

FDA заявило у 2020 році, що фармацевтична компанія може використати частково синтетичну контрольну групу при випробуваннях ліків проти раку. Цей підхід економить час і гроші, дає можливість прискорити розробку нових терапевтичних засобів та вивести їх на ринок швидше та дешевше.


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: