Новини Блокчейн 15.08.2022 о 10:45

Курс біткоїну вперше з середини червня ненадовго піднявся вище $25 тисяч, а Ethereum — вище $2 тисяч

https://secure.gravatar.com/avatar/7e8fea7f1b4653ed9e1cb2c65e965ae6?s=96&r=g&d=https://itc.ua/wp-content/plugins/userswp/assets/images/no_profile.png *** https://secure.gravatar.com/avatar/7e8fea7f1b4653ed9e1cb2c65e965ae6?s=96&r=g&d=https://itc.ua/wp-content/plugins/userswp/assets/images/no_profile.png *** https://secure.gravatar.com/avatar/7e8fea7f1b4653ed9e1cb2c65e965ae6?s=96&r=g&d=https://itc.ua/wp-content/plugins/userswp/assets/images/no_profile.png

Володимир Скрипін

Заступник головного редактора, керівник відділу новин

Не секрет, що ринок криптовалют зараз переживає далеко не найкращі часи — біткоїн, ефір та інші ключові криптомонети як увійшли до низхідного тренду, так і досі там перебувають. Та усе-таки час від часу на ринку спостерігаються незначні пожвавлення. Ось, наприклад, як зараз — зранку 15 серпня ціна головної криптовалюти ненадовго піднялася вище $25 тис. за монету — вперше з середини червня 2022 року.

Курс ТИПОГРАФІЯ
Вивчай побудову літер, та дизайн тексту. Це цікавіше ніж ти думаєш!
Детальніше про курс

Правда, вище позначки $25 тис. біткоїн протримався недовго та майже відразу повернувся на червону траєкторію — на цю мить за одну монету на біржах пропонують трохи більше ніж $24 тис. І це все одно краще, ніж наприкінці червня, коли вартість криптовалюти впала нижче $19 з вперше з 2020 року.

Курс біткоїну вперше з середини червня ненадовго піднявся вище $25 тисяч, а Ethereum — вище $2 тисяч
Котирування Bitcoin за 15 липня

Тим часом ціна ефіру зросла на 2% — до $2030,50 за одиницю. Це вперше з 31 травня друга за величиною криптовалюта світу подолала рубіж у $2000 доларів на тлі оптимізму щодо завершення довгоочікуваного оновлення мережі. Минулого тижня розробники Ethereum провели генеральну репетицію перед довгоочікуваним переходом з механізму Proof of Work до Proof of Stake, в якому майнінг залежить від частки учасників, а не обладнання. Співзасновник Ethereum Віталік Бутерін очікує, що оновлення відбудеться 15 вересня.

Курс біткоїну вперше з середини червня ненадовго піднявся вище $25 тисяч, а Ethereum — вище $2 тисяч
Котирування Ethereum за 15 липня

Різні аналітики традиційно дають абсолютно різні прогнози стосовно майбутнього ринку криптовалют — деякі все ще ставлять на подальше падіння на тлі маси економічних потрясінь та інфляції, а інші свято вірять, що врешті Bitcoin буде по $100 тис. за монету. Як саме буде розвиватися ситуація, як завжди, неможливо точно передбачити, тож лишається тільки гадати.

Курс біткоїну вперше з середини червня ненадовго піднявся вище $25 тисяч, а Ethereum — вище $2 тисяч
Поточна ситуація на криптовалютних ринках

Залишається пригадати кілька цікавих подій, пов’язаних з біткоїн останнім часом — як-от те, що Tesla позбулася більшої частини біткоїнів і, схоже, нічого не втратила, чи історію британця, який у 2013 році ненароком викинув на смітник HDD з 7500 біткоїнами та відтоді щосили намагається його знайти. До речі, нещодавно він придумав новий план порятунку із застосуванням штучного інтелекту.

Пам’ятаєте, британець ненароком викинув на смітник HDD з 7500 біткоїнами. Він не здається і придумав новий план із застосуванням штучного інтелекту


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: