Новини Новини 28.04.2022 о 12:51

Lucasfilm працює над черговою аніме-антологією по «Зоряним війнам» — «Казки про джедаїв»

Максим Григор'єв

Автор новин

Аніме-антологія «Зоряні війни: Видіння» для Disney+ стартувала у вересні 2021 року. І тепер студія готова презентувати другий сезон шоу.

У списку заходів конвенції Star Wars Celebration, яка пройде з 29 по 29 травня в Анахаймі, анонс другого сезону «Видіння». Але, судячи з розкладу, на фанатів чекає ще один серіал зі всесвіту Зоряних війн.

Список заходів конвенції був опублікований разом з описом того, що учасники можуть побачити. І фанати зауважили, що відбудеться анонс нової антологічної серії анімаційних короткометражок «Казок про джедаїв».

Хоча в списку немає жодної інформації про серіал, сама назва «Казки про джедаїв» є досить важливою підказкою про те, які історії він може розповісти. У 90-х роках Dark Horse видавало комікси «Казки про джедаїв», де описують низку важливих моментів з історії розширеного всесвіту «Зоряних війн» за тисячі років до подій оригінальних фільмів.

«Казки про джедаїв» повинні повернути частину знань епохи Старої Республіки в канон «Зоряних війн» та додати деякі ідеї, викладені у «Високій Республіці». Але подробиці ми дізнаємось лише 28 травня, коли й пройде презентація серіалу.

Календарь кинопремьер Disney: следующие «Звездные войны» выйдут в 2022, 2024 и 2026 годах, четыре части «Аватара» — с 2021 по 2027 год, восемь фильмов Marvel — в ближайшие три года и т.д.


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: