Новини

Львівські ІТ-спеціалісти створили браузерну онлайн-гру для блокування ворожих російських сайтів

Львівські ІТ-спеціалісти створили браузерну онлайн-гру для блокування ворожих російських сайтів

Львівські ІТ-спеціалісти створили браузерну онлайн-гру для допомоги Україні у боротьбі з російською агресією.

Це аналог відомої гри “2048” – числова головоломка, для розгадування якої необхідні лише базові знання арифметики. Гра створена таким чином, що кожен “хід” гравця наближує сайти РФ до блокування. Один гравець за одну годину гри надсилає близько 20 000 запитів для блокування сайтів, що обслуговують армію РФ. Точний список цих сайтів не оголошується в цілях безпеки ініціативи.

Львівські ІТ-спеціалісти створили браузерну онлайн-гру для блокування ворожих російських сайтів

Завдяки простій механіці гра є простим способом допомоги і доступна навіть для дітей, підлітків та усіх, хто не має спеціальних навичок для боротьби з агресією РФ.

Курс
UI/UX Design
Навчіться у вільний час розробляти вебінтерфейси, які подобатимуться клієнтам, та заробляйте від $1000
РЕЄСТРУЙТЕСЯ!
UI/UX Design

Що потрібно для участі?

Мати доступ до інтернету. Зайти на сайт playforukraine.live. Просто залиште відкритою цю сторінку на своєму комп’ютері або смартфоні, щоб вона автоматично навантажувала сайти агресора.

Якщо ви граєте з території України, обов’язково потрібно використовувати VPN. Якщо ви граєте з інших країн, використання VPN не є обов’язковим. Кількість атак буде в рази вища при використанні desktop версії (ПК, ноутбуки).

FAQ

Для кого гра?
Гра для усіх, але ми найбільше прагнемо таким чином залучити дітей і підлітків. Ми знаємо, що молоді люди прагнуть допомогти Україні перемогти, але часто не знають як це зробити. Ця гра допоможе їм використати свій час з користю для спільної перемоги. Тому просимо не лише грати в гру, але і долучати друзів і знайомих по всьому світу.

Які сайти будуть атакуватись?
Наша головна ціль — сайти, які обслуговують російську армію. Ми не хочемо попереджати ворога про наші конкретні цілі, тому список сайтів не публікуватимемо. Також працюємо над завданнями від IT ARMY of Ukraine.

Де краще грати в гру, на смартфоні чи комп’ютері?
Якщо ти граєш на комп’ютері, то ефект буде сильнішим. Навіть якщо ти просто відкриєш сторінку в браузері і залишиш її — атака буде відбуватись.


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: