Новини

Microsoft інтегрує хмарні комп’ютери Windows 365 безпосередньо в Windows 11

Microsoft інтегрує хмарні комп’ютери Windows 365 безпосередньо в Windows 11

Минулого року Microsoft анонсувала хмарну ОС Windows 365, а тепер прийшла черга інтеграції таких хмарних комп’ютерів напряму у Windows 11.

Windows 365 дозволяє корпоративним користувачам отримувати доступ до Cloud PC з будь-якого місця з інтернет-доступом. У такому випадку на системі користувача в потоковому режимі передається результат роботи Windows 10 або Windows 11 у хмарному сервісі. Завдяки новій інтеграції тепер Microsoft дозволить ПК з Windows 11 завантажуватися прямо через хмарні комп’ютери з Windows 365 або легко перемикатися між системами за допомогою функцій віртуальних робочих столів Windows 11. Таким чином, забезпечується можливість гібридної роботи, що дозволяє компанії підтримувати поєднання видаленої роботи на традиційних пристроях або з допомогою віртуальних хмарних пристроїв.

Microsoft інтегрує хмарні комп’ютери Windows 365 безпосередньо в Windows 11

Microsoft працює над трьома новими функціями Windows 365, які будуть повністю інтегровані в Windows 11:

Курс
Python вечірній
Вивчайте мову програмування Python на курсі з гарантованим працевлаштуванням
РЕЄСТРУЙТЕСЯ!
Python вечірній
  • Windows 365 Boot. Ця функція дозволить пристроям з Windows 11 запускати безпосередньо екземпляр Cloud PC замість локально встановленої копії Windows. Вона призначена для пристроїв, якими користуються кілька людей, або для підприємств, які дозволяють співробітникам носити на роботу власний пристрій.
  • Windows 365 Switch дозволить користувачам Windows 365 перемикатися між локальним робочим столом і хмарним ПК у Windows 11. Вона буде інтегрована з функціями перегляду задач (віртуальні робочі столи) Windows 11. Також підтримуватимуться звичні поєднання клавіш та жести скидання.
  • Функція Windows 365 Offline дозволить працювати локально, коли немає інтернет-з’єднання для доступу до Cloud PC. Коли зв’язок відновиться, відбудеться автоматична синхронізація хмарного комп’ютера з Windows 365, що дозволить уникнути втрати даних.

Microsoft интегрирует облачные компьютеры с Windows 365 прямо в Windows 11

Крім того, Windows 11 отримає нативний додаток Windows 365. З його допомогою користувачі зможуть активувати Cloud PC з панелі завдань або меню «Пуск», не заходячи до браузера.

У компанії описують ці новітні функції як «тільки початок нашої інтеграції Windows та хмарних обчислень Microsoft».

Джерело: The Verge


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: