Новини

Monero уникла обвалу криптовалютного ринку, але до червня ризикує втратити 20% вартості

Monero уникла обвалу криптовалютного ринку, але до червня ризикує втратити 20% вартості

Monero (XMR) продемонструвала дивовижну стійкість проти політики Федеральної резервної системи США, яка обвалила більшість криптовалют, зокрема лідера – біткойн (BTC).

Ціна XMR закрилася минулого тижня на 2,37% вище і склала $217, показують дані Binance. Для порівняння, BTC, який зазвичай впливає на ширший ринок криптовалют, завершив тиждень із падінням на 11,55%. Друга за величиною криптовалюта Ethereum (ETH) також впала на 11% за той же період.

У той час як криптовалютний ринок втратив $163,25 млрд у порівнянні з його оцінкою минулого тижня, знизившись майже на 9%, ринкова капіталізація Monero збільшилася на $87,7 млн, що каже, що багато трейдерів вирішили шукати безпеки в цій монеті, орієнтованій на конфіденційність.

Цікаво, що зниження вартості XMR є частиною відскоку, який розпочався 21 квітня приблизно з $290. Це може призвести до будь-якого з цих двох результатів: XMR проривається нижче злиття підтримки близько $214, що також збігається з 200-тижневою EMA токена близько $161, 50, або токен відскакує і продовжиться рух до технічної мети зростання до $490.

Курс
EXCEL ДЛЯ БІЗНЕСУ
Опануйте Excel усього за 1,5 місяця і підвищуйте ефективність бізнес-процесів у себе в компанії.
РЕЄСТРУЙТЕСЯ!
exel

Аналітики прогнозують період стрибків цін, оскільки Monero наближається до попереднього хард-форку, запланованого на 16 липня. Згідно з повідомленням на GitHub, тестова версія технічного оновлення має вийти 16 травня. Команда, що стоїть за проєктом, підтвердила, що хард-форк покращить безпеку мережі Monero та знизить комісію.

Тим часом попит на Monero, як очікується, зросте у 2022 році через його обіцянку забезпечити анонімність. Наприклад, XMR стала однією з криптовалют, яку вибирають зловмисники для викупу, а дослідження CipherTrade показало 500% зростання попиту на XMR.


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: