Новини Новини 01.11.2022 о 18:14 comment views icon

Морган Фріман веде переговори про зйомки у спінофі фільму «Люсі» – серіал знімуть EuropaCorp та Village Roadshow

author avatar
https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/11/photo_2023-11-12_18-48-05-3-96x96.jpg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/11/photo_2023-11-12_18-48-05-3-96x96.jpg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/11/photo_2023-11-12_18-48-05-3-96x96.jpg

Андрій Русанов

Автор сайту ITC.ua

EuropaCorp і Village Roadshow об’єдналися для розробки та виробництва серіалу, заснованого на «Люсі» – популярному фільму зі Скарлетт Йоханссон у головній ролі. Морган Фріман веде переговори про те, щоб знятись у серіалі, подробиці сюжету якого тримають в секреті.

Фільм, знятий Люком Бессоном, заробив понад $460 млн по всьому світу, ставши найкасовішим фільмом французького виробництва за всю історію. Фріман був частиною акторського складу оригінальної стрічки, в якому героїня Йоханссон набуває психокінетичних навичок, вживши особливу речовину. Очікується, що Фрімен знову зіграє роль професора Нормана.

Морган Фриман Люси

EuropaCorp та Village Roadshow належать нью-йоркському фонду Vine Alternative Investments. Серіал є другим проєктом EuropaCorp, який отримав зелене світло від того часу, як компанія була придбана Vine у ​​2019 році. Бессон нещодавно завершив знімання «Людини-собаки» з Калебом Лендрі Джонсом у головній ролі, який отримав нагороду за кращу чоловічу роль на торішньому фестивалі Канна за «Нітрам».

Після завершення реструктуризації з Vine компанія EuropaCorp, заснована Бессоном, розпочала роботу над створенням фільмів та серіалів на основі своїх відомих франшиз, таких як «Люсі» та «Перевізник», а також оригінальних фільмів.

Люси

Бессон протягом багатьох років висловлював змішані почуття з приводу можливої другої частини «Люсі», але не виявляв особливого інтересу до проєкту. Якоїсь миті він зауважив, що історія не розрахована на продовження. Режисер розвіяв чутки про те, що він нібито працював над сценарієм “Люсі 2”. Наразі немає новин про те, чи Йоханссон зіграє роль Люсі Міллер знову.

Lucy / «Люси»

Курс Стратегический маркетинг.
Від хаосу до системного маркетингу разом із Тетяною Лукинюк, B2C-директором у Kyivstar, колишнім CMO у Coca-Cola, Mars Ukraine та генеральною директоркою у Red Bull Ukraine.
Отримати інформацію про курс

Джерело: Variety

Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: