Новини Пристрої 07.09.2022 о 08:56 comment views icon

Pixel 7 та Pixel Watch — Google запланувала презентацію нових ґаджетів на 6 жовтня

author avatar
https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/vova-96x96.jpeg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/vova-96x96.jpeg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/vova-96x96.jpeg

Володимир Скрипін

Заступник головного редактора, керівник відділу новин

Google, напередодні великої презентації Apple, розіслала запрошення на власну традиційну жовтневу презентацію нових пристроїв Pixel. Захід відбудеться 6 жовтня — шоу почнеться о 17:00 за Києвом та буде транслюватися онлайн.

Центральне місце  у майбутній презентації відведено флагманським смартфонам Pixel 7 / Pixel 7 Pro та першому смартгодиннику Pixel Watch, який вже добряче затримався — обидва ґаджети Google попередньо анонсувала на травневій конференції I/O (1 та 2).

Дизайн новинок вже давно не є секретом — сайт онлайн-магазину Google містить сторінку з описом головних особливостей майбутніх флагманів Pixel 7. Зокрема, апаратним базисом обох моделей стане наступне покоління процесора власної розробки — Tensor G2.

Pixel 7 та Pixel Watch — Google запланувала презентацію нових ґаджетів на 6 жовтня

Більш детальні технічні характеристики поки що невідомі, проте, як то кажуть, ще не вечір. Тільки позавчора в мережі з’явилося відео з розпакуванням ймовірно серійного Pixel 7 Pro у глянцево-чорному кольорі. І наживо новинка виглядає саме так, як на більш ранніх візуалізаціях — задню панель пристрою прикрашає декоративна алюмінієва вставка з двома отворами під основні камери та допоміжні сенсори. Ще раніше — у травні — прототип Pixel 7 з’явився на eBay, а потім інший користувач на Reddit стверджував, що зміг купити прототип 7 Pro на Facebook Marketplace.

Курс GameDev-тестувальник.
Курс для тих, хто хоче познайомитись з роботою тестувальника в геймдеві. Опанувати воркфлоу спеціаліста, розширити скілсет і перетворити любов до ігор на професію.
Інформація про курс

Щодо смартгодинника Pixel Watch, який безперестану обговорюють кілька останніх років, ще у квітні прототип майбутнього конкурента Apple Watch 8 та Samsung Galaxy Watch5 забули в одному з ресторанів, тож, його дизайн також відомий. Сторінка з описом Pixel Watch наголошує, що це «перший розумний годинник, створений Google як зсередини, так і зовні».

На тизер-відео з анонсом презентації також можна побачити TWS-навушники Pixel Buds Pro, які вийшли на ринок ще влітку. Планшет Pixel Tablet, який ознаменує повернення Google на ринок після 8-річної паузи, очікується лише у 2023 році. Проте, можливо, 6 жовтня ми більше дізнаємося про загадкові AR-окуляри Google з функцією перекладу у реальному часі, або компанія приховала ще якісь неочікувані анонси.

Триває конкурс авторів ІТС. Напиши статтю про розвиток ігор, геймінг та ігрові девайси та вигравай професійне ігрове кермо Logitech G923 Racing Wheel, або одну з низькопрофільних ігрових клавіатур Logitech G815 LIGHTSYNC RGB Mechanical Gaming Keyboard!


Loading comments...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: