Новини Софт 09.05.2022 о 09:03

Новий поштовий клієнт Microsoft One Outlook вже став доступним деяким користувачам, незабаром вийде бета-версія

Вадим Карпусь

Автор новин

Схоже, новий поштовий клієнт Microsoft Outlook для Windows, так званий проєкт One Outlook, майже готовий до появи. Деякі користувачі вже змогли завантажити нову програму. Хоча нині воно функціонує лише для робочих і освітніх облікових записів.

Раніше ходили чутки, що майбутні поштові клієнти Microsoft будуть дуже схожі на вебдодаток Outlook. І справді, новий додаток виглядає саме так. Він значно легший та простіший, ніж попередні версії Outlook для Windows. Водночас він набагато потужніший, ніж вбудований поштовий додаток, який йому і доведеться замінити в кінцевому підсумку. При цьому додаток повністю розміщений в інтернеті, оскільки Microsoft продовжує переміщати свої сервіси в онлайн-середовище, а не запускати їх виключно як нативні програми.

Віцепрезидент з управління продуктами Outlook Скотт Стайлз підтвердив, що зараз доступна для завантаження рання непідтримувана тестова версія Outlook для Windows. В ній відсутні деякі функції та покращення, які будуть доступні бета-тестерам. Більш детальними відомостями компанія поділиться найближчими тижнями та закликає клієнтів дочекатися виходу бета-версії.

Ймовірно, Microsoft офіційно оголосить про нову програму на своїй конференції для розробників Build, яка проходитиме наприкінці цього місяця. Як очікується, надалі новий додаток замінить Mail, Calendar і, зрештою, інші версії Outlook.

Джерело: The Verge


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: