Новини

Оновлена версія Dwarf Fortress вийде у Steam 6 грудня за ціною $30 (оригінал залишиться безкоштовним)

Оновлена версія Dwarf Fortress вийде у Steam 6 грудня за ціною $30 (оригінал залишиться безкоштовним)

Після довгого періоду розробки автори нарешті готові випустити оновлену гру Dwarf Fortress у Steam та Itch.io. Цей проєкт у жанрі симулятора управління цивілізацією з’явиться у вказаних магазинах 6 грудня 2022 року за ціною $30. Хоча це стара гра, що вийшла близько 16 років тому й доступна в інших місцях безплатно, платна версія для Steam пропонує деякі оновлення та покращення.

По-перше, автори покращили примітивні візуальні ефекти початкового проєкту – ASCII-графіка оновлена ​​до плиткової піксельної графіки. Також оновлення зазнали звукові ефекти, гра отримала оновлений саундтрек. Крім того, покращити сприйняття старої гри покликані оновлені меню й інтерфейс користувача, навчальний посібник для новачків і деякі інші поліпшення. Все це покликане підвищити інтерес до гри в очах сучасної аудиторії.

Тарн та Зак Адамс працювали над грою протягом 20 років у рамках своєї студії Bay 12. Для випуску цієї оновленої версії вони об’єднали зусилля з видавцем Kitfox Games. Основні режими Fortress та Legends будуть доступні з самого початку, а режими Adventure та Arena з оригінальної гри з’являться пізніше. Надалі розробники мають намір внести зміни до системи карт, процедурно генерованих міфів та магії. Згідно з пресрелізом, цьому проєкту «не видно кінця». Оригінальна версія Dwarf Fortress з ASCII-графікою буде доступна для безплатного завантаження на сайті Bay 12.

Курс
POWER BI
Приборкайте Power BI і прогнозуйте майбутнє своєї компанії.
РЕЄСТРУЙТЕСЯ!
powerbi

Джерело: Engadget


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: