Новини Технології 09.02.2023 о 12:28 comment views icon

Opera повідомила про інтеграцію ChatGPT у браузер

author avatar
https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/09/Katya-96x96.jpg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/09/Katya-96x96.jpg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/09/Katya-96x96.jpg

Катерина Даньшина

Авторка новин

Розділ Технології виходить за підтримки Favbet Tech

Kunlun Tech оголосила, що додасть ChatGPT в Opera – ніяких подробиць щодо термінів і того, чи будуть ШІ-функції доступні для всіх продуктів, включаючи настільні та мобільні браузери для iOS і Android, на жаль, поки не надали.

Згідно з даними Statcounter за січень, браузер Chrome від Google займає найбільшу частку ринку в усьому світі – 65,4%, а браузер Edge від Microsoft – 4,5%. Opera посідає шосте місце на світовому ринку браузерів з часткою 2,4%.

Норвезька Opera, яка також керує браузером, спеціалізованим на іграх, мала в середньому 321 мільйон активних користувачів щомісяця станом на третій квартал 2022 року. Компанія заявила, що її бізнес з використанням браузера для геймерів допоміг збільшити дохід у третьому кварталі на 28% порівняно з аналогічним періодом минулого року до 85,3 мільйона доларів.

Материнська компанія Opera, Kunlun Tech, розташована в Пекіні, у грудні оголосила про роботу над створенням “масиву контенту від ШІ, наприклад музики та зображень, з відкритим кодом”.

Акції Kunlun Tech зросли більш ніж на 40% за рік. За цей самий період акції Opera зросли трохи більше ніж на 10%.

ChatGPT, розроблений OpenAI, набув популярності після випуску наприкінці листопада, чим одразу скористалася Microsoft. Компанія інвестувала у розробника $10 млрд, додала чатбот у власний браузер та пошукову систему, запустила Teams Premium з ШІ-функціями на базі GPT-3.5 та планує інтегрувати мовну модель з Word, Outlook та PowerPoint.

Онлайн-курс Front-end developer від Mate academy.
Закінчуйте курс з гнучким графіком Front-end developer та починайте заробляти вже через 7 місяців! Допоможемо з працевлаштуванням!
Отримати знижку на курс

Майже одночасно з конкурентом, власний чатбот для пошуку представила Google. Також компанія анонсувала нові ШІ-функції в Google Maps, Translate та Lens.

Новий пошуковик Microsoft Bing з чатботом ChatGPT вже доступний всім охочим. Як спробувати?

Джерело: CNBC

Розділ Технології виходить за підтримки Favbet Tech

Favbet Tech – це ІТ-компанія зі 100% украі‌нською ДНК, що створює досконалі сервіси для iGaming і Betting з використанням передових технологіи‌ та надає доступ до них. Favbet Tech розробляє інноваційне програмне забезпечення через складну багатокомпонентну платформу, яка здатна витримувати величезні навантаження та створювати унікальний досвід для гравців.

Loading comments...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: