Новини Україна 27.09.2023 о 19:15 comment views icon

Prometheus пропонує українцям з прифронтових територій 600 стипендій для навчання на IT-курсах

author avatar
https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/ad81c83e9fbf757ce8a90d0eb41dee5b-96x96.jpeg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/ad81c83e9fbf757ce8a90d0eb41dee5b-96x96.jpeg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/ad81c83e9fbf757ce8a90d0eb41dee5b-96x96.jpeg

Вадим Карпусь

Автор новин

Освітня платформа Prometheus запускає стипендії для навчання на IT-курсах у рамках 6 програм. Стипендії передбачені для мешканців прифронтових та звільнених територій.

Віддамо футболку Збірної України з футболу з підписами гравців за донат від 200 грн на ЗСУ. У описі до донату обов'язково вказуй номер мобільного, щоб ми вручили приз! Кожні додаткові 200 грн у донаті +1 шанс на виграш!
Взяти участь

Курс «Java Beginner»

Цей курс розрахований на 17 тижнів, включає 22 навчальних модулі, практичні завдання, а також корисні кар’єрні поради та курсовий проєкт до портфоліо.

«Frontend. Базовий курс від Ciklum»

Опанувати професію frontend розробника пропонується за 16 тижнів. Курс дозволить опанувати програмування на JavaScript та навчитися створювати інтерактивні інтерфейси в React на власному курсовому проєкті. Найкращі випускники курсу отримають можливість продовжити кар’єру в компанії Ciklum.

Курс «Тестувальник QA Manual»

Курс розроблено у партнерстві з GlobalLogic – випускники курсу з найкращими результатами отримають можливість пройти технічну співбесіду разом з експертами компанії.

Курс «Тестувальник QA Auto»

Курс Frontend.
Онлайн курс з працевлаштуванням, ставай суперніндзя, який може з нуля створити сайт.
Ознайомитись з курсом

Програма включає вивчення мови програмування Python та основи теорії тестування. Курс розроблено у партнерстві з GlobalLogic – найкращі випускники отримають можливість пройти технічну співбесіду разом з експертами компанії. Курс розрахований на 11 тижнів.

Курс «DevOps та Kubernetes. Практичний інтенсив»

Курс протягом 10 тижнів запропонує базові знання та практичні навички для отримання роботи‎ інженера DevOps.

Курс «UX/UI Design Basic»

Курс розрахований на 15 тижнів. Його викладає Lead Experience Designer EPAM, лекторка та авторка UX-курсів з 7-річним досвідом у дизайні Анастасія Малинка.

Кожен слухач програми також отримає доступ до курсів «Англійська для початківців у сфері ІТ» та «Як знайти першу роботу в ІТ».

600 охочих отримають можливість безплатно приєднатися до освітніх програм завдяки стипендіям від USAID.

На безплатне навчання можуть претендувати мешканці та внутрішньо переміщені особи, які на момент подачі заявки мешкають в Чернігівській, Сумській, Харківській, Дніпропетровській, Запорізькій, Херсонській, Миколаївській та Одеській областях, у тому числі:

  • ветерани та ветеранки, а також члени їхніх сімей (батьки, дружина/чоловік, діти);
  • українці та українки, що втратили роботу внаслідок війни;
  • українці та українки, у яких постраждали домівки чи житло внаслідок російської військової агресії;
  • внутрішньо переміщені особи;
  • інші вразливі категорії населення.

Ті, хто постраждали від війни, однак не входять до вказаних категорій та проживають на прифронтових чи звільнених територіях, також можуть подати заявку: таких слухачів зарахують за умови наявності вільних місць.

Щоб подати заявку на стипендіальну програму, потрібно до 7 жовтня включно заповнити анкету на сторінці обраного курсу.

Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: