Новини

Прототип Google Pixel 7 з’явився на eBay за кілька місяців до виходу — стартова ціна була $450

Прототип Google Pixel 7 з’явився на eBay за кілька місяців до виходу — стартова ціна була $450

На торговому майданчику eBay з’явився прототип майбутнього смартфона Google Pixel 7. Зазначимо, його офіційна презентація очікується лише восени цього року. Таким чином, вже зараз з’явилася можливість подивитись новий смартфон за кілька місяців до запланованого виходу.

Google показала Pixel 7 та Pixel 7 Pro кілька тижнів тому на заході Google I/O. Зовнішній вигляд прототипу на eBay збігається із тим, що показала Google. Помітна характерна планка блоку камер, корпус виконаний у чорному кольорі.

Предполагаемый прототип Pixel 7 появится на eBay за несколько месяцев до официального выпуска, стартовая цена была $450

Сторінка Pixel 7 на eBay включає кілька фотографій передньої, задньої та бічних сторін пристрою. Фотографія увімкненого смартфона показує, що він має 128 ГБ вбудованої пам’яті, а скриншот вказує на назву моделі GVU6C. Судячи з фото, продавець, можливо, також отримав у свої руки Pixel 7 Pro – у віддзеркаленні помітна задня частина смартфона, на який ведеться знімання, і вона схожа на панель камери Pixel 7 Pro.

Курс
UI/UX Design вечірній
Опануйте професію UI/UX-дизайнера за 5 місяців, навчайтесь у вільний час
РЕЄСТРУЙТЕСЯ!
UI/UX Design вечірній

У процесі спілкування продавець розповів, що купив прототип Pixel 7 у гуртовика, не знаючи, що це за апарат. Лише пізніше він зрозумів, що це Pixel 7, коли шукав інформацію та побачив фотографії, схожі на телефон, який був у нього. Він також підтвердив, що він мав модель Pixel 7 Pro, але вона вже продана. Пізніше оголошення було закрито. Пропозицій щодо прототипу не надходило, а стартова ціна становила $450. Google поки що не прокоментувала ситуацію.

Джерело: The Verge


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: