Новини Ігри 17.11.2023 о 11:42 comment views icon

Розпродаж «Чорна п’ятниця» в PS Store — добірка ігор зі знижками до 70% на понад 1000 тайтлів PS4 та PS5 (ексклюзиви теж)

author avatar
https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/vova-96x96.jpeg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/vova-96x96.jpeg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/vova-96x96.jpeg

Володимир Скрипін

Заступник головного редактора, керівник відділу новин

Поки ширяться нахрюки щодо The Last of Us: Part II на PS5 (найімовірніше, видання для PS5 (та PC?) анонсують на The Game Awards) тримайте добірку ігор за привабливими цінами з великого розпродажу в PS Store з нагоди «Чорної п’ятниці». Так, в Microsoft Store теж розпродаж, але сервіси Xbox в Україні досі недоступні.

Віддамо футболку Збірної України з футболу з підписами гравців за донат від 200 грн на ЗСУ. У описі до донату обов'язково вказуй номер мобільного, щоб ми вручили приз! Кожні додаткові 200 грн у донаті +1 шанс на виграш!
Взяти участь

Розпродаж «Чорна п'ятниця» в PS Store — добірка ігор зі знижками до 70% на понад 1000 тайтлів PS4 та PS5 (ексклюзиви теж)

Загалом понад 1000 ігор для PS4 та PS5 пропонуються зі знижками до 70%. В межах акції, яка триватиме до 28 листопада 01:59 за київським часом, знижку отримали як ексклюзиви PS5, включно з  God of War Ragnarök та Horizon Forbidden West, так і цьогорічні помітні релізи сторонніх студій. А ще зі знижкою до 30% пропонується річна передплата PS Plus, яка нещодавно суттєво подорожчала на багатьох ринках, але не в Україні.

Розпродаж «Чорна п'ятниця» в PS Store — добірка ігор зі знижками до 70% на понад 1000 тайтлів PS4 та PS5 (ексклюзиви теж)

Як завжди, для розпродажу є окрема сторінка в PS Store, де зібрані усі ігри, що отримали знижку. Також акційні пропозиції можна відстежувати на сайті psprices, де є чимало різних фільтрів для зручного пошуку. За традицією відібрали для вас деякі найбільш (суб’єктивно) цікаві пропозиції.

Добірка ігор зі знижками з розпродажу «Чорна п’ятниця» в PS Store (стандартне видання)

Невдовзі в Україні має з’явитися компактна PS5, чиї глобальні продажі вже стартували та, судячи з перших повідомлень, непогано підігріли попит на консоль Sony.

Компактна PS5 зсередини — блогери розібрали нову консоль Sony. Особливості конструкції

Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: