Новини Ігри 01.08.2024 о 18:23 comment views icon

S.T.A.L.K.E.R. 2 отримала рейтинг 17+: є нові подробиці про гру

author avatar

Ігор Панченко

Автор новин

Тиждень ШІ на ITC.ua за підтримки

На ITC.ua Тиждень ШІ. Ми досліджуємо, як саме ШІ покращує життя мільйонів людей прямо зараз і що чекає нас у майбутньому. Партнер проєкту – компанія Favbet Tech, яка активно інтегрує ШІ у свої продукти.

Рейтингове агентство ESRB оприлюднило нову інформацію про гру S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl, присвоївши їй рейтинг «M» (17+). На офіційному сайті агентства з’явився опис гри із цікавими подробицями про її вміст.

Сюжет S.T.A.L.K.E.R. 2 розгортається навколо головного героя на ім’я Скіф, який розслідує таємницю в Чорнобильській зоні відчуження. Гравці досліджуватимуть відкритий світ, виконуватимуть завдання та битимуться з ворогами — як людьми, так і мутантами.

S.T.A.L.K.E.R. 2 отримала рейтинг 17+: є нові подробиці про гру
Рендер «ручної плоті» із S.T.A.L.K.E.R. 2

Розробники передбачили широкий арсенал, включно з кулеметами, гвинтівками та вибухівкою. ESRB згадує про реалістичні ефекти крові від влучань, а також про її наявність на стінах та біля тіл у певних сценах.

Агентство звертає увагу на більш чутливий контент гри. Зокрема, описуються аномалії, які можуть спричиняти вибухи тіл, розкидаючи фрагменти плоті. В одній зі сцен зображено відрізані голови на шипах. Гравці матимуть можливість вбивати цивільних, хоча це може призвести до негайної відплати з боку інших персонажів.

ESRB також зазначає, що в грі присутнє вживання алкоголю, яке впливає на ігровий процес, спричиняючи ефект розмиття екрана та хитання персонажа. Крім того, в одній зі сцен головний герой курить сигарету від першої особи. У грі є нецензурна лексика, зокрема слово «f**k».

Новий трейлер S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl — реліз гри перенесли на 20 листопада (офіційно)

Джерело: DOU

Favbet Tech — українська продуктова компанія, розробник iGaming-рішень. Входить до топ-50 найбільших IT-компаній України за версією DOU.Спеціалізується на високонавантажених системах, хмарній інфраструктурі та штучному інтелекті. У 2025 стала ініціатором створення АІ-комітету Асоціації «ІТ Ukrainе» — першого галузевого об’єднання, що займається питаннями розвитку АІ на рівні бізнесу й держави.

Що думаєте про цю статтю?
Голосів:
Файно є
Файно є
Йой, най буде!
Йой, най буде!
Трясця!
Трясця!
Ну такої...
Ну такої...
Бісить, аж тіпає!
Бісить, аж тіпає!
Loading comments...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: