Новини

Сервіс для зберігання коду GitLab зупиняє роботу в рф та білорусі

Сервіс для зберігання коду GitLab зупиняє роботу в рф та білорусі

Стартап GitLab для зберігання git-репозиторіїв, співзасновниками якого є вихідці з України Дмитро Запорожець та Валерій Сізов, припиняє роботу в росії та білорусі. Про це повідомила пресслужба сервісу.

“GitLab призупинив новий бізнес у росії та білорусі. Ми розуміємо, що ситуація динамічна, і GitLab відповідним чином переглядає та оновлює свої методи ведення бізнесу”, — йдеться у публікації.

У GitLab зазначили, що додали інструменти та розширили інформацію про загрози, а також збільшили кількість співробітників, які займаються цілодобовим моніторингом загроз та ризиків для своїх служб та середовища. Компанія додала, що дані клієнтів GitLab.com не зберігаються та не резервуються в росії або Україні.

“Ми хочемо висловити наше співчуття всім, хто постраждав від насильства та невизначеності. GitLab засуджує насильство та незаконне вторгнення в Україну. Ми засуджуємо дії керівництва росії, а не людей, які там живуть. GitLab уважно стежить за розвитком подій та надає підтримку членам нашої команди, які постраждали від насильства. Здоров’я, безпека та благополуччя 13 членів нашої української команди є нашим головним пріоритетом. Ми підтримуємо щоденний контакт з усіма членами нашої команди у постраждалому регіоні та працюємо безпосередньо з постраждалими, включаючи їхніх найближчих родичів, для надання допомоги та економічної підтримки”, — сказано у публікації.

Також команда компанії надає підтримку потерпілим від війни українцям через фонд Sijbrandij Foundation. Зібрані кошти надішлють організаціям UNICEF, Save the Children, Médecins Sans Frontières та Amnesty International.

Жители России и Китая больше не смогут занимать в Gitlab должности, предоставляющие доступ к данным клиентов


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: