Новини

Sonic the Hedgehog 2 / «Їжачок Сонік 2» продемонстрував найкращий стартовий вікенд для фільму за грою

Sonic the Hedgehog 2 / «Їжачок Сонік 2» продемонстрував найкращий стартовий вікенд для фільму за грою

Новий фільм про пригоди Соніка – Sonic the Hedgehog 2 / «Їжачок Сонік 2» – встановив новий рекорд касових зборів у стартовий вікенд у США для кіноадаптації гри. Протягом першого вікенду прокату цей фільм зібрав у кінотеатрах $71 млн. Тим самим він побив рекорд свого попередника, встановлений у 2020 році на рівні $57 млн.

Перш ніж пандемія коронавірусу викликала масове закриття кінотеатрів по всьому світу, перший фільм про Соніка зібрав у світовому прокаті $319 млн. І можна припустити, що новий фільм Sonic the Hedgehog 2 / «Їжачок Сонік 2» знаходиться на шляху до того, щоб перевершити успіх попередника з касових зборів. Він уже зібрав у всьому світі близько $141 млн.

Як і у випадку з першим фільмом, мабуть, час виходу в прокат був важливим фактором раннього успіху Sonic the Hedgehog 2 / «Їжачок Сонік 2». Його головним конкурентом з касових зборів був широко розкритикований фільм Morbius / «Морбіус» від Sony. Продаж квитків на нього різко впав на 74% минулої п’ятниці у порівнянні з першими вихідними. Він заробив лише $10,2 млн додаткового внутрішнього доходу після дебютних зборів у розмірі $39 млн.

Курс
Frontend вечірній
Отримайте навички та знання в ІТ-сфері, не відриваючись від роботи
РЕЄСТРУЙТЕСЯ!
Frontend вечірній

Джерело: Engadget


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: