Новини Софт 24.08.2022 о 11:04 comment views icon

Sony представила DualSense Edge — «ультраперсоналізований» контролер з можливістю заміни стіків та інших деталей

author avatar
https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/08/photo_2022-08-22_11-29-51-96x96.jpg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/08/photo_2022-08-22_11-29-51-96x96.jpg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/08/photo_2022-08-22_11-29-51-96x96.jpg

Олександр Швець

Автор новин

Sony підвищує рівень своїх геймпадів для PlayStation 5 — на виставці Gamescom компанія презентувала новий бездротовий контролер DualSense Edge. Аналог Xbox Elite отримав нові корисні функції, а також запропонує гравцям можливість адаптації геймпаду під їхній стиль гри.

На презентації компанія заявила — це перший в історії високопродуктивний контролер з можливістю глибокого налаштування. Користувачі зможуть повністю налаштувати геймпад під себе, перепризначивши або відключивши певні кнопки. Також у геймерів буде можливість регулювати чутливість та “мертві зони” стіків відповідно до своїх уподобань.

Sony представила DualSense Edge — «ультраперсоналізований» контролер з можливістю заміни стіків та інших деталей

DualSense Edge дозволить власникам змінювати насадки для стіків на три типи: стандартні, з високим куполом і з низьким куполом. Та це не все — користувачі отримають можливість замінити модулі стіків, що є великою перевагою перед Xbox Elite. Правда, модулі продаватимуться окремо.

Зате в комплекті будуть доступні два набори змінних кнопок, розташованих на задній панелі, які також можна буде кастомізувати. Ще одна особливість — наявність додаткових задніх кнопок — так званих “пелюсток”.Sony представила DualSense Edge — «ультраперсоналізований» контролер з можливістю заміни стіків та інших деталей

Підібравши оптимальні налаштування, ви можете зберегти їх в окремий профіль (всього можна додати до п’яти профілів). Підходить для тих, хто грає в ігри різних жанрів одночасно. Окремо виділена кнопка Fn відкриває меню налаштування профілів, гучності чату та інших параметрів.

Front-end с нуля.
Почніть кар'єру веб-розробника через декілька місяців інтенсивної підготовки у колі однодумців та підтримки тренера.
Реєстрація на курс

Sony представила DualSense Edge — «ультраперсоналізований» контролер з можливістю заміни стіків та інших деталей

У комплекті DualSense Edge, окрім змінних накладок та кнопок, буде постачатися чохол, в якому контролер заряджатиметься через USB, а також кабель USB-C зі спеціальним роз’ємом для міцної фіксації.

Sony не назвала ні ціни, ні дати випуску нового контролера, обмежившись показом презентаційного ролика. Але розробники пообіцяли поділитися усіма подробицями “найближчими місяцями”.

Нагадаємо, DualSense Edge – прямий конкурент контролера Xbox Elite від Microsoft, який використовується в приставках Xbox Series X і Series S. Xbox Elite теж має широкі можливості кастомізації: змінні мініджойстики з регулюванням пружності ходу, пелюстки різної форми та можливість призначати альтернативні функції для інших кнопок.

Раніше ми розповідали, що Sony продала 21,7 млн PS5 і суттєво (на 16%) знизила прогноз річного прибутку PlayStation через падіння продажів ігор.

Джерело: The Verge

Триває конкурс авторів ІТС. Напиши статтю про розвиток ігор, геймінг та ігрові девайси та вигравай професійне ігрове кермо Logitech G923 Racing Wheel, або одну з низькопрофільних ігрових клавіатур Logitech G815 LIGHTSYNC RGB Mechanical Gaming Keyboard!


Loading comments...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: