Новини

Стрічка, пошук, сторінки хештегів та Reels: Instagram розширила сферу застосування фільтрів делікатного контенту

Стрічка, пошук, сторінки хештегів та Reels: Instagram розширила сферу застосування фільтрів делікатного контенту

Функція управління делікатним контентом Instagram тепер застосовується до більшої кількості сфер соцмережі. Тепер вона не обмежується лише сторінкою Explore, а активована скрізь, де пропонуються рекомендації Instagram, включаючи стрічку новин, пошук, сторінки хештегів, Reels та потенційно цікаві облікові записи.

Як і раніше, Instagram пропонує вибрати один із трьох перемикачів, які встановлюють різний рівень фільтрації контенту. Але сервіс змінив назви цих пунктів. Тепер замість «Дозволити», «Обмежити» та «Ще більше обмежити» доступні параметри «Більше», «Стандартний» та «Менше». За замовчуванням використовуються стандартні налаштування, які дозволяють бачити «певний делікатний контент» на платформі. Вибір «Більше» покаже найбільш делікатний контент, а «Менше» — найбільш обмежений варіант з трьох.

Instagram стверджує, що нові позначення мають краще пояснювати, що забезпечує кожний параметр. Платформа визначає делікатний контент як «теми, які деякі люди не хочуть бачити, такі як насильство чи наркотики». Однак на сторінці підтримки пропонується більш детальний опис. До такого контенту відносяться відверто сексуальний або непристойний контент, повідомлення, що рекламують тютюн або продукти для вейпінгу, а також контент, що демонструє або рекламує косметичні процедури.

При цьому параметри фільтрації поширюються всі теми, а чи не діють вибірково. Таким чином, користувачі не мають можливості погодитися на перегляд контенту з наготою, але відмовитися від демонстрації контенту зі зброєю або курінням. До того ж навіть якщо вибрати параметр «Більше», це зовсім не означає, що Instagram демонструватиме весь контент. Платформа, як і раніше, видаляє публікації, які порушують її рекомендації та принципи спільноти.

Курс
Frontend розробка
Заробляйте від $1800 вже через два роки і навчайтесь у вільний час
РЕЄСТРУЙТЕСЯ!
Frontend розробка

Джерело: The Verge


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: