Новини Софт 01.09.2023 о 13:47 comment views icon

Суд США визнав «неконституційною» перевірку віку на порносайтах та скасував закон штату Техас

author avatar
https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/09/Katya-96x96.jpg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/09/Katya-96x96.jpg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/09/Katya-96x96.jpg

Катерина Даньшина

Авторка новин

Суд заблокував закон Техасу, який вимагав підтвердження повноліття на порносайтах, ухваливши рішення на користь коаліції Free Speech.

Окружний суддя Девід Езра наголосив, що закон HB 1181 може спричинити ‎численні проблеми, що обмежать права інтернет-користувачів та творців контенту для дорослих.

«Обмеження є проблематичним з точки зору Конституції, оскільки перешкоджає доступу дорослих до легальних матеріалів відверто сексуального характеру, що виходить за межі інтересів захисту неповнолітніх», — йдеться в постанові Езри.

Закони про перевірку віку часто критикували – і в основному за те, що сайти могли вимагати посвідчення особи.

«Перевірка за допомогою державної ідентифікації дозволить уряду зазирнути в найінтимніші аспекти життя людей. Це створює ризики того, що держава зможе контролювати, коли доросла особа переглядає матеріали сексуального характеру та які вебсайти відвідує».

І, нарешті, постанова заперечує вимоги Техасу про те, щоб сайти розміщували фактично дискусійні застереження про ймовірну небезпеку порнографії.

HB 1181 застосовує обмеження до сайтів, які на третину складаються з порнографії – схожі закони прийняли десятки інших штатів, спричинивши падіння трафіку для таких сайтів як Pornhub. Той натомість вирішив заблокувати доступ до платформи – і тепер недоступний в Арканзасі, Міссісіпі, Вірджинії та Юті.

Із MindGeek в Aylo — власник Pornhub змінив назву для «‎нового старту»

Онлайн-курс Recruiter від Mate academy.
Обирайте курс Recruiter та ставайте високооплачуваним спеціалістом! Навчання відбувається онлайн та ідеально підходить для новачків!
Отримати знижку на курс

Джерело: The Verge

Loading comments...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: