Новини Новини 19.04.2022 о 15:47

UKRAINIAN FARMY — нова гра про російсько-українську війну, де потрібно трактором захоплювати трофейну російську техніку

https://secure.gravatar.com/avatar/ad81c83e9fbf757ce8a90d0eb41dee5b?s=96&r=g&d=https://itc.ua/wp-content/plugins/userswp/assets/images/no_profile.png *** https://secure.gravatar.com/avatar/ad81c83e9fbf757ce8a90d0eb41dee5b?s=96&r=g&d=https://itc.ua/wp-content/plugins/userswp/assets/images/no_profile.png *** https://secure.gravatar.com/avatar/ad81c83e9fbf757ce8a90d0eb41dee5b?s=96&r=g&d=https://itc.ua/wp-content/plugins/userswp/assets/images/no_profile.png

Вадим Карпусь

Автор новин

Команда розробників ігор з України створила ще одну гру за мотивами російсько-української війни. Цього разу гравцеві належить влитися в тракторний батальйон, який прославився конфіскацією великої кількості трофейної російської техніки.

Курс DATA ANALYST
Ставайте дата аналітоком з нуля, всього за 4 місяці!
Більше про курс

UKRAINIAN FARMY – военная игра, где предстоит захватывать трофейную российскую технику, управляя трактором

У грі UKRAINIAN FARMY користувач може випробувати себе у ролі одного із найстрашніших бійців на українському полі бою – українського тракториста. При цьому доведеться пройти випробування на час і протистояти «високоточним» артилерійським обстрілам армії окупантів. Принагідно необхідно захопити якнайбільше російських танків, вантажівок та БТР. Зазначається, що в цей час гра знаходиться на стадії розробки, надалі планується додати більше тракторів та нові карти. Гра доступна для платформ Windows, Linux та MacOS.

Гра UKRAINIAN FARMY пропонується для завантаження на платформі itch.io і розповсюджується за будь-які пожертвування, у тому числі криптовалюту. Усі зібрані кошти підуть на допомогу волонтерам та некомерційним організаціям.


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: