Новини Софт 11.05.2022 о 22:18

В Google Maps з’явиться режим Immersive View — він поєднує Street View з супутниковими знімками. AR-навігація (функція Live View) пошириться на сторонні програми

https://secure.gravatar.com/avatar/b303a3ef67b301f02882656cb7a9184b?s=96&r=g&d=https://itc.ua/wp-content/plugins/userswp/assets/images/no_profile.png *** https://secure.gravatar.com/avatar/b303a3ef67b301f02882656cb7a9184b?s=96&r=g&d=https://itc.ua/wp-content/plugins/userswp/assets/images/no_profile.png *** https://secure.gravatar.com/avatar/b303a3ef67b301f02882656cb7a9184b?s=96&r=g&d=https://itc.ua/wp-content/plugins/userswp/assets/images/no_profile.png

Тетяна Нечет

Автор новин

У рамках першого дня заходу Google I/O 2022 стало відомо про нововведення у Google Карти. Сервіс отримає новий «імерсивний вигляд» обраних міст та можливість використовувати AR Live View у сторонніх програмах.

Курс
PR-менеджмент для професіоналів
Хочете перейти на стратегічний рівень та стати PR-директором?
Звісно!
Superstar

Режим Immersive View в Google Maps

Багато років Google Карти використовували для перегляду вулиць як зручний спосіб познайомитися з деякими куточками нашої планети, не виходячи з квартири. Тепер Google об’єднав Street View та супутникові знімки, щоб створити «багату цифрову модель світу», яку компанія назвала «імерсивним виглядом».

На оновлених Google Картах тепер можна роздивитися не лише мальовничі міські пейзажі та пам’ятки, але й побувати віртуально всередині деяких будівель або побачити певні райони у новому вигляді: вночі, у погану погоду чи з натовпом.

При цьому на зображення будуть накладатися звичні корисні дані Google Карт: рівні зайнятості та індикатори трафіку.

Єдиним обмеженням поки що є те, які міста можна подивитися в «імерсивному вигляді»: це лише деякі райони Лос-Анджелеса, Лондона, Нью-Йорка, Сан-Франциско та Токіо.

Оновлення режиму Живі Карти (Live View)

А в реальному місті AR Live View стане зручним способом використовувати орієнтири, щоб зрозуміти, де ви знаходитесь, і точно орієнтуватися на незнайомій місцевості. Google відкрив Live View для більшої кількості програм через новий ARCore Geospatial API.

Також Google додав ще 24 нових мови та діалекти до сервісу онлайн-перекладу Translate. Наразі загальна кількість мов перевищує 130.

Джерела: 9to5Google, The Verge


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: