Новини Ігри 22.03.2023 о 19:23

Valve анонсувала Counter-Strike 2 на Source 2 — бета-тест стартує вже сьогодні, реліз заплановано на літо 2023 року

https://secure.gravatar.com/avatar/ad81c83e9fbf757ce8a90d0eb41dee5b?s=96&r=g&d=https://itc.ua/wp-content/plugins/userswp/assets/images/no_profile.png *** https://secure.gravatar.com/avatar/ad81c83e9fbf757ce8a90d0eb41dee5b?s=96&r=g&d=https://itc.ua/wp-content/plugins/userswp/assets/images/no_profile.png *** https://secure.gravatar.com/avatar/ad81c83e9fbf757ce8a90d0eb41dee5b?s=96&r=g&d=https://itc.ua/wp-content/plugins/userswp/assets/images/no_profile.png

Вадим Карпусь

Автор новин

Valve анонсувала Counter-Strike 2 на Source 2 — бета-тест стартує вже сьогодні, реліз заплановано на літо 2023 року

Нещодавні чутки повністю підтвердилися – після тривалого затишшя Valve анонсувала гру Counter-Strike 2. Причому проєкт знаходиться на фінальному етапі розробки, і компанія вже запускає обмежений бета-тест гри.

Курс PR-КОММУНІКАЦІЇ
Підвищити імідж компанії, та стати акулою PR? Легко!
Вивчити курс

Розробники Counter-Strike 2 обіцяють «найбільший технічний стрибок в історії серії» завдяки ігровому рушію Source 2. Гравці зможуть оцінити покращену графіку та оптимізовану серверну частину, що сукупно має позитивно позначитися на ігровому процесі.

Valve анонсировала Counter-Strike 2 на Source 2 — бета-тест стартует уже сегодня, релиз запланирован на лето 2023 года

У Counter-Strike 2 допрацювали ефекти диму. Зазначається, що для димових гранат тепер використовуються динамічні об’ємні частинки, які взаємодіють з оточенням та реагують на світло, постріли та вибухи. Наприклад, кулі та гранати можуть розганяти дим, дим проникатиме у відкриті вікна та двері, а частинки диму працюють з єдиною системою освітлення для створення більш природних ефектів.

Крім того, нова архітектура дозволяє серверу Counter-Strike 2 миттєво дізнаватися про зміни на полі бою. Тепер кроки, постріли та кидки гранат оперативніше обробляються завдяки новій підтіковій структурі.

«У результаті цього незалежно від частоти тіків ваш рух і стрільба відбуватимуться завжди однаково, а гранати щоразу падатимуть куди слід», – заявляють розробники.

Курс Мікросервісна архітектура.
Опануєте головні принципи розробки мікросервісної архітектури та навчиться проєктувати незалежні сервіси.
Отримати інформацію про курс

Нарешті, розробники переробили чи відтворили з нуля різні карти. Завдяки використанню нового освітлення Source 2 створюються більш реалістичні текстури, світло та відображення. Також відзначаються покращені візуальні ефекти, покращений інтерфейс та доопрацьований звук.

Відсьогодні починається обмежений тест Counter-Strike 2, покликаний виявити основні проблеми та помилки. Повноцінний реліз заплановано на літо 2023 року. Найближчими місяцями розробники мають намір поділитися додатковими відомостями про проєкт


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: