Новини Новини 11.11.2022 о 17:20 comment views icon

Вартість Apple за день зросла на $191 мільярд і встановила новий рекорд на фондовому ринку — Bloomberg

author avatar
https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/09/Katya-96x96.jpg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/09/Katya-96x96.jpg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/09/Katya-96x96.jpg

Катерина Даньшина

Авторка новин

Капіталізація Apple досягла рекордних показників 10 листопада.

Віддамо футболку Збірної України з футболу з підписами гравців за донат від 200 грн на ЗСУ. У описі до донату обов'язково вказуй номер мобільного, щоб ми вручили приз! Кожні додаткові 200 грн у донаті +1 шанс на виграш!
Взяти участь

Ринкова вартість найдорожчої компанії світу зросла на 190,9 мільярда доларів, що є найбільшим показником за всю історію компаній, зареєстрованих у США. Дещо м’якіші, ніж очікувалось, дані інфляції підтримали фондові ринки в усіх напрямках. 

Стрибок Apple затьмарив відповідні показники Amazon у розмірі 190,8 мільярда доларів у лютому, згідно з даними, зібраними Bloomberg.

Вартість Apple за день зросла на $191 мільярд і встановила новий рекорд на фондовому ринку, - Bloomberg
Графіка: Bloomberg

На Apple, ринкова капіталізація якої після стрибка на 8,8% у четвер склала 2,34 трильйона доларів, тепер припадає чотири з п’яти рекордних щоденних приростів.

Акції компанії цього року впали на 17%.

Наприкінці жовтня Apple відзвітувала про доходи за четвертий квартал, у яких виторг склав 90,1 мільярда доларів, а прибуток на акцію — 1,29 долара (обидва показники вищі за очікування аналітиків Волл-стріт) — у період, коли інші технологічні гіганти почуваються не так добре.

Показники практично всіх підрозділів Apple (включаючи iPhone, Mac, послуги та пристрої) демонстрували зростання в порівнянні з минулим роком – за винятком iPad. Однак, попри зростання в річному обчисленні, виторг від продажів iPhone у четвертому кварталі виявився нижчим за прогнозовані цифри.

Є припущення, що iPhone 14 та iPhone 14 Plus не виправдовують очікувань Apple щодо “звичайної” лінійки, при цьому більшість покупців віддають перевагу 14 Pro та 14 Pro Max. Телефони Pro мають швидший процесор, модернізовану систему камер та новий інтерфейс Dynamic Island. Квартал включав лише продаж iPhone 14, 14 Pro і 14 Pro Max протягом 8 днів; більша версія Plus була випущена лише через кілька тижнів.

Apple скорочує виробництво iPhone 14 Plus на 90% через слабкий попит (через 2 тижні після старту продажів)

Курс Проджект-менеджмент в IT.
Навчайся у найкращих, курс проводить Тарас Федорук, найкращий PM за версією Ukrainian IT Awards у 2019 році.
Вивчити курс

Джерело: Bloomberg

Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: