Новини

Ветеран Microsoft Джо Бельфіоре йде у відставку після 32 років роботи – він керував проєктами Windows Phone, Windows 10 та Office

Ветеран Microsoft Джо Бельфіоре йде у відставку після 32 років роботи – він керував проєктами Windows Phone, Windows 10 та Office

Корпоративний віцепрезидент Microsoft Джо Бельфіоре залишає компанію після 32 років роботи у ній. Бельфіоре обіймав кілька посад у Microsoft, а зараз є старшим віцепрезидентом Office Product Group. Про його плани піти у відставку було оголошено у внутрішньому електронному листі, розісланому співробітникам, а потім опублікованому у Twitter.

Бельфіоре продовжить виконувати роль старшого радника та інструктора до літа 2023 року, щоб допомогти під час перехідного періоду. Office Product Group тепер очолить виконавчий віцепрезидент Альош Холечек, який кілька років керував підрозділом разом із Бельфіоре. Компанію йому становитиме виконавчий віцепрезидент Суміт Чаухан, який отримає підвищення з нинішньої посади голови Office Organization.

Багатьом Бельфіоре запам’ятався як керівник напряму Windows Phone. Він був одним із керівників цього підрозділу з 2009 по 2013 рік. Під його керівництвом відбулося придбання Nokia компанією Microsoft, а також випуск операційної системи Windows Phone 7. Потім Бельфіоре майже 5 років керував командою Windows 10.

Курс
QA
Вивчайте важливi технології для тестувальника у зручний час, та отримуйте $1300 уже через рік роботи
РЕЄСТРУЙТЕСЯ!

У 2018 році під час чергової реорганізації компанії Бельфіоре перейшов на нову посаду, очоливши Essential Products Group, до якої входили Windows 10, Microsoft Edge, Surface та кілька мобільних додатків. Потім він став головою Office Product Group, де продовжив працювати досі.

Бельфіоре пояснив у Twitter, що після відставки з Microsoft він зосередиться на тому, щоб проводити час зі своєю родиною. Іноді у корпоративному світі ця фраза означає вимушене звільнення. Але за даними ZDNet, відставка Бельфіоре була його особистим рішенням, а пріоритети команди Office не зазнають змін після його відходу. У 2015 та 2020 роках Бельфіоре йшов у тривалі відпустки, щоб проводити час із сім’єю.

Джерело: windowscentral


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: