Новини Технології 09.05.2023 о 13:56 comment views icon

Воррен Баффет порівняв ШІ з атомною бомбою: «Він може змінити все на світі, крім того, як люди думають та поводяться»

author avatar
https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/11/photo_2023-11-12_18-48-05-3-96x96.jpg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/11/photo_2023-11-12_18-48-05-3-96x96.jpg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/11/photo_2023-11-12_18-48-05-3-96x96.jpg

Андрій Русанов

Автор сайту

Воррен Баффет порівняв ШІ з атомною бомбою: «Він може змінити все на світі, крім того, як люди думають та поводяться»

Розділ Технології виходить за підтримки Favbet Tech

Мільярдер Воррен Баффет долучився до лав ШІ-скептиків – він порівняв штучний інтелект з атомною бомбою. При цьому він визнає великий потенціал технології та з цікавістю ставиться до ШІ, але занепокоєний, коли «щось може робити все що завгодно».

  • Баффет сказав, що його друг Білл Гейтс показав йому останню версію ChatGPT. Мільярдера засмутила нездатність бота розсмішити його: «Він не міг розповідати жарти. Ну, Білл сказав мені про це заздалегідь, підготував мене».
  • «Ми дійсно винайшли атомну бомбу з дуже, дуже серйозної причини», – сказав Баффет. І під час Другої світової війни було надзвичайно важливо, щоб ми це зробили. Але чи для наступних 200 років світу добре, що ця можливість була вивільнена?»
  • Баффет неодноразово говорив, що ядерна війна – його найбільший страх. Перефразувавши Ейнштейна, він заявив: «ШІ може змінити все у світі, крім того, як люди думають і поводяться». Свого часу видатний фізик говорив: «Вивільнена міць атома змінила все, крім нашого способу мислення, і тому ми рухаємося до безпрецедентної катастрофи».

Раніше скептицизм з приводу ШІ висловлював Ілон Маск – на його думку, розвиток технології може призвести до «повстання машин». Білл Гейтс, Дженсен Хуанг та Марк Цукерберг навпаки захоплені ШІ. Маск ініціював відкритий лист, що пропонує призупинити розвиток ШІ на пів року та створити правила, що запобігають можливим небезпекам. Його підписали тисячі представників індустрії, експертів та інших відомих особистостей.

Ілон Маск та понад 1000 експертів підписали відкритий лист про небезпеку просунутих ШІ – пропонується мораторій на розробку та регулювання

Джерело: TechSpot

Розділ Технології виходить за підтримки Favbet Tech

Favbet Tech – це ІТ-компанія зі 100% українською ДНК, що створює досконалі сервіси для iGaming і Betting з використанням передових технологій та надає доступ до них. Favbet Tech розробляє інноваційне програмне забезпечення через складну багатокомпонентну платформу, яка здатна витримувати величезні навантаження та створювати унікальний досвід для гравців. IT-компанія входить у групу компаній FAVBET.


Loading comments...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: