Новини Софт 13.04.2023 о 13:03

Вийшла перша бета-версія Android 14 з покращеною навігацією та конфіденційністю

https://secure.gravatar.com/avatar/ad81c83e9fbf757ce8a90d0eb41dee5b?s=96&r=g&d=https://itc.ua/wp-content/plugins/userswp/assets/images/no_profile.png *** https://secure.gravatar.com/avatar/ad81c83e9fbf757ce8a90d0eb41dee5b?s=96&r=g&d=https://itc.ua/wp-content/plugins/userswp/assets/images/no_profile.png *** https://secure.gravatar.com/avatar/ad81c83e9fbf757ce8a90d0eb41dee5b?s=96&r=g&d=https://itc.ua/wp-content/plugins/userswp/assets/images/no_profile.png

Вадим Карпусь

Автор новин

Google випустила першу бета-версію ОС Android 14 з низкою нових функцій, орієнтованих на системну навігацію, конфіденційність, продуктивність та персональне налаштування.

Курс PR-менеджмент для тих, хто вже все вміє
Директорка з корпоративних комунікацій Kyivstar поділиться досвідом і секретами успіху
Хочу на курс

Google оновила навігацію жестами. Тепер вона пропонує більш помітну стрілку назад у стилі Material You, яка налаштовується відповідно до теми або шпалер пристрою. Така стрілка покликана допомогти користувачам краще зрозуміти предиктивний жест назад в Android 14.

Вышла первая бета-версия Android 14 с улучшенной навигацией и конфиденциальностью

В Android 14 представлений новий системний екран для надання доступу до контенту. Нова таблиця дозволяє розробникам додавати дії, що настроюються, для конкретних додатків у верхню частину загального меню. Тут також використовується більше сигналів додатків, щоб визначити, де повинні ранжуватись цілі прямого обміну, які з’являються у верхній частині сторінки.

Вышла первая бета-версия Android 14 с улучшенной навигацией и конфиденциальностью

Ще в першій бета-версії Android 14 з’явилися нові графічні функції, такі як ефекти трансформації та розширені мовні установки, які автоматично налаштовують застосунки для підтримки мовних налаштувань для кожної програми окремо.

Покращення конфіденційності тепер дозволяють застосункам обмежувати видимість конфіденційних даних службами спеціальних можливостей. Ці вимоги перевірятимуться Google Play Protect. Google передбачає, що нові засоби захисту конфіденційності можна використовувати для запобігання таким діям, як випадковий переказ грошей або перевірка в програмі для покупок.

Користувачі, які бажають випробувати бета-версію Android 14, можуть скористатися інструкціями на сайті розробників Android. Підтримуються пристрої Pixel 4a (5G), Pixel 5 та 5a, Pixel 6 та 6 Pro, Pixel 6a, Pixel 7 та 7 Pro.

Курс QA MANUAL
Курс для тих, хто бажає стати професійним тестувальником. Тестуй, ломай та заробляй на цьому гроші!
Дізнатися про програму

Джерело: The Verge


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: