Новини Ігри 13.04.2023 о 21:01

Вийшов фінальний трейлер The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom, який демонструє старих друзів і трохи сюжету

https://secure.gravatar.com/avatar/ad81c83e9fbf757ce8a90d0eb41dee5b?s=96&r=g&d=https://itc.ua/wp-content/plugins/userswp/assets/images/no_profile.png *** https://secure.gravatar.com/avatar/ad81c83e9fbf757ce8a90d0eb41dee5b?s=96&r=g&d=https://itc.ua/wp-content/plugins/userswp/assets/images/no_profile.png *** https://secure.gravatar.com/avatar/ad81c83e9fbf757ce8a90d0eb41dee5b?s=96&r=g&d=https://itc.ua/wp-content/plugins/userswp/assets/images/no_profile.png

Вадим Карпусь

Автор новин

Вийшов фінальний трейлер The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom, який демонструє старих друзів і трохи сюжету

За місяць до виходу гри The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom компанія Nintendo продемонструвала третій та фінальний трейлер продовження Breath of the Wild.

Курс Англійської.
Ваш викладач англійської sucks? Підберемо викладача, який також любить Star Wars, а не Star Trek.
Мені потрібен найкращий

У трихвилинному трейлері автори показали чудові краєвиди Хайрула, кілька нових доброзичливих осіб і одне дуже старе і не дуже доброзичливе обличчя. Судячи з усього, Лінк матиме друзів, які допоможуть йому в його пригоді. Дівчинка Ріджу повернулася і подорослішала, як і принц Сідон. Багатьох гравців порадує повернення старих друзів.

Трейлер також трохи підіймає завісу таємниці над сюжетом гри та дає підказки щодо того, чим належить займатися під час нової пригоди – рятувати принцесу.

Гра The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom вийде 12 травня 2023 року, а її ціна складе $70.

Нагадаємо, раніше Nintendo показала 14-хвилинний ігроладний трейлер The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom та анонсувала спеціальну версію консолі Switch OLED у стилістиці гри.

Джерело: The Verge


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: