Новини Новини 24.02.2023 о 12:47 comment views icon

«Володар перснів» повертається на великий екран — Warner Bros. працює над кількома новими екранізаціями книг Толкіна

author avatar
https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/09/Katya-96x96.jpg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/09/Katya-96x96.jpg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/09/Katya-96x96.jpg

Катерина Даньшина

Авторка новин

Генеральний директор Warner Bros. Девід Заслав під час фінансового звіту за 4 квартал оголосив, що компанія починає роботу над «кількома фільмами» за «Володарем перснів», уклавши угоду з Embracer Group, яка володіє правами на більшу частину світу Толкіна. 

Фільми будуть розроблені New Line Cinema, яка випускала трилогію Пітера Джексона у 2001-2003 роках. Кіносерія заробила майже $3 млрд по всьому світу, а третя частина «Повернення короля» отримала 11 премій «Оскар», включно з нагородою за найкращий фільм.

У спільній заяві Джексон та його колеги по «Володарю перснів» продюсерка Френ Волш та сценаристка Філіппа Бойенс заявили, що Warner Bros і Embracer «тримали їх у курсі кожного кроку» щодо нових фільмів.

«З нетерпінням чекаємо на подальше спілкування, щоб дізнатись про їхнє бачення франшизи», — кажуть Джексон, Волш та Бойенс.

Шведський холдинг Embracer Group придбав права на кінофільми, мерчендайзинг, постановки та інші права на певні літературні твори Дж.Р.Р. Толкієна, включаючи «Володаря перснів» та «Гобіта», у 2022 році. 

«Ми розуміємо, наскільки важливі ці твори. Працюючи з нашими партнерами New Line та Warner Bros., ми будемо вшановувати минуле та робити майбутні продукти, дотримуючись високого рівня якості та виробничих цінностей», — сказав Лі Гуіншард, виконавчий директор Embracer.

Онлайн-курс "Лідогенерація у B2B" від Laba.
Де шукати нових клієнтів, щоб збільшити дохід компанії та які інструменти лідогенерації застосовувати? Розбираємо покроково та комплексно.
Дізнатись більше про курс

Студія може розвивати художні фільми як на основі «Володаря перснів», так і «Гобіта». За багаторічною угодою стоять новопризначені керівники кінопідрозділу Warner Bros — Майк де Лука та Памела Ебді, які заявили, що нові кінотворіння не обов’язково повернуться до історії, яку висвітлював Джексон:

«Попри усі масштаби та деталі, які ввібрали у себе дві трилогії, величезний та яскравий всесвіт Толкіна залишається більшою мірою не до кінця дослідженим».

Заслав, який контролював скорочення в Warner Bros. Discovery після торішнього злиття компаній, заявляв про необхідність запуску нових кінофраншиз для отримання прибутку. У четвер конгломерат відзвітував про збитки у розмірі $2,1 млрд.

New Line та Warner Bros Animation також працюють над фентезійним аніме-фільмом «Володар перснів: Війна Рогіримів», події якого відбуваються за 260 років до подій основної трилогії та охоплюють історію Гельма Молоторукого, дев’ятого короля Рогана. Прем’єра запланована на 12 квітня 2024 року.

У листопаді 2017 року Amazon придбала права на адаптацію «Володаря перснів»  у форматі серіалу, розрахованого на 5 сезонів. Перший вийшов восени 2022 року, виробництво другого нині триває у Великій Британії. Компанія інвестувала в проєкт близько $1 млрд, включно з платнею $250 млн за права на франшизу.

Онлайн-курс "Лідогенерація у B2B" від Laba.
Де шукати нових клієнтів, щоб збільшити дохід компанії та які інструменти лідогенерації застосовувати? Розбираємо покроково та комплексно.
Дізнатись більше про курс

Джерело: The Guardian


Loading comments...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: