Новини

Японська компанія JR West розробляє робота-гуманоїда для залізничних робіт. Продаж розпочнеться навесні 2024 року

Японська компанія JR West розробляє робота-гуманоїда для залізничних робіт. Продаж розпочнеться навесні 2024 року

Японська залізнична компанія West Japan Railway Company (JR West) оголосила про розробку багатофункціонального важкого залізничного обладнання, яке поєднує в собі спеціальну техніку для проведення ремонтних робіт і робота-гуманоїда. Керуватиме усім людина-оператор. Причому під час контролю над роботом у оператора буде зворотний зв’язок, що дать уявлення про вагу та розмір обладнання тощо.

«Розроблене багатофункціональне важке залізничне обладнання забезпечує інтуїтивно зрозуміле інтерактивне управління, а робота оператора та рухи робота взаємопов’язані. Вага та реакції, які отримує робот, передаються оператору», — йдеться в пресрелізі.

Сам робот-гуманоїд вміє утримувати різні предмети будь-якої форми і стане у нагоді в різноманітних ситуаціях. Він може працювати на висоті, поки оператор знаходиться внизу і в безпеці, не боїться ударів струмом.

Розробники очікують, що крім підвищення продуктивності компанії-покупці зможуть економити на оплаті праці (можна буде скоротити приблизно 30% робітників), а також виключити нещасні випадки на виробництві.

Випробування прототипу розпочалися у квітні. У продаж роботизована платформа надійде навесні 2024 року.

Курс
Full Stack вечірній
Отримуйте завдання від фахівців, що практикують, і вчіться у вільний від роботи час
РЕЄСТРУЙТЕСЯ!
Full Stack вечірній

Первый в мире робот-бармен может подавать 120 коктейлей в час и развлекать клиентов анекдотами


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: