Новини Софт 19.05.2022 о 19:08

YouTube почне показувати найпопулярніші фрагменти відео та тестує швидкий перехід до найцікавіших моментів

https://secure.gravatar.com/avatar/ad81c83e9fbf757ce8a90d0eb41dee5b?s=96&r=g&d=https://itc.ua/wp-content/plugins/userswp/assets/images/no_profile.png *** https://secure.gravatar.com/avatar/ad81c83e9fbf757ce8a90d0eb41dee5b?s=96&r=g&d=https://itc.ua/wp-content/plugins/userswp/assets/images/no_profile.png *** https://secure.gravatar.com/avatar/ad81c83e9fbf757ce8a90d0eb41dee5b?s=96&r=g&d=https://itc.ua/wp-content/plugins/userswp/assets/images/no_profile.png

Вадим Карпусь

Автор новин

Адміністрація сервісу YouTube оголосила про кілька оновлень відеоплеєра. Тепер користувачам стане доступний графік Most replayed (Найчастіше переглядається). Він показується під відеоплеєром та вказує на найбільш популярні фрагменти ролика. Під час попереднього перегляду мініатюра вказуватиме, коли користувач зіткнеться з найпопулярнішим моментом.

Курс СТРАТЕГІЧНИЙ МАРКЕТИНГ.
Дізнайтесь на курсі про ефективні стратегії продажів та реклами. Та займайте лідируючі позиції на ринку!
Дізнатись про програму навчання

Якщо на графіку спостерігається пік, то ця частина відео часто переглядалася користувачами. Використовуючи графік, можна швидко знайти та переглянути найбільш популярні фрагменти ролика. Google тестує цю функцію протягом деякого часу, але тепер графік впроваджується ширше як на настільних комп’ютерах, так і на мобільних пристроях.

Ще одним нововведенням є експериментальна функція прямого переходу до моментів відео, які «вам найбільше цікаво дивитися». Торкнувшись і потягнувши панель пошуку нагору, можна побачити тимчасову шкалу, яку легко прокручувати. Підписники версії Premium зможуть протестувати цю функцію на YouTube.com/new, як тільки вона стане доступною.

У YouTube також нагадали про деякі нещодавно запущені функції. Наприклад, підтримка розділів у відео з’явилася на розумних телевізорах та ігрових консолях. Також додано новий повноекранний ландшафтний режим, який дозволяє швидко переглядати інформацію про відео та виконувати різні дії (ставити позначки подобається або не подобається, коментувати, поділитися або додати відео до списку відтворення).

YouTube закінчив тестування функції «картинка-в-картинці» для Premium-передплатників на iOS, ймовірний її швидкий повноцінний запуск

Джерело: 9to5google


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: