Новини

Застосунок «єППО» вже допоміг знищити першу ракету російських окупантів

Застосунок «єППО» вже допоміг знищити першу ракету російських окупантів

Нещодавно конструкторська група «Технарі» створила застосунок «єППО», призначений для інформування сил протиповітряної оборони України про ворожі цілі в українському небі. І ось за кілька тижнів після запуску застосунок вже показав свою ефективність. Про це розповів один з його розробників у Facebook.

Зазначається, що вранці 22 жовтня пильні громадяни на Півдні України помітили крилату ракету «Калібр», що летіла на дуже малій висоті. Через особливості рельєфу місцевості її не вдавалося виявити за допомогою локаційних засобів ППО. Однак громадяни передали інформацію про ракету військовим за допомогою застосунку «єППО».

«Наші зенітники за кілька секунд отримали цілевказання, мали достатньо часу та без зайвих проблем, як на тренажері, збили «Калібр» з ПЗРК «Ігла». Красені, велике дякую!», – зазначає автор допису.

Він уточнив, що система спрацювала саме так, як і планували розробники під час її створення. З самого початку застосунок «єППО» замислювався саме як засіб відстеження дозвукових крилатих ракет, що летять на низькій висоті. Загроза типу «шахід» з’явилася пізніше.


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: