Новини

ЗМІ: Ілон Маск та президент Індонезії обговорюють будівництво у країні нового заводу Tesla з виробництва акумуляторів

ЗМІ: Ілон Маск та президент Індонезії обговорюють будівництво у країні нового заводу Tesla з виробництва акумуляторів

Днями генеральний директор Tesla Ілон Маск зустрівся з президентом Індонезії Джоко Відодо на заводі з виробництва ракет SpaceX у Техасі, США. Після переговорів американського мільярдера було запрошено до Індонезії у листопаді (у цей час на Балі пройде саміт Великої двадцятки). Ця країна має великі запаси нікелю, тому зустріч Маска і Відодо пройшла після раунду переговорів на робочому рівні про потенційні інвестиції в нікелеву промисловість Індонезії та постачання акумуляторів для електромобілів, пише Reuters. Про це інформаційному агентству повідомили офіційні особи Індонезії та два інсайдери.

Індонезія має найбільші у світі запаси нікелю. Президент цієї країни хочеться займатися як виробництвом металевого нікелю, так і виробництвом компонентів акумуляторів та збиранням електромобілів Tesla. Він запровадив заборону експорту нікелевої руди, щоб спонукати підприємців переробляти її дома і створювати робочі місця. Раніше Відодо звертався до Маски із пропозицією розглянути можливість будівництва ракетного пускового майданчика на території його країни. Глава Tesla, як виявилося, на останній зустрічі вів переговори з головою Індонезії не лише про нікель, а й про можливе будівництво в країні заводу з виробництва акумуляторів для електромобілів. За чутками, Відодо та Маск зустрічалися на заводі Tesla Gigafactory ще до того, як вирушили на об’єкти SpaceX у Бока-Чіка, штат Техас. Про це пише Electek.

Представники президента Індонезії заявили, що обговорювали «потенційні інвестиції в нікелеву промисловість та постачання акумуляторів для електромобілів».

Раніше Маск говорив, що Tesla до кінця цього року назве місця для будівництва нових заводів.

Курс
Full Stack вечірній
Отримуйте завдання від фахівців, що практикують, і вчіться у вільний від роботи час
РЕЄСТРУЙТЕСЯ!
Full Stack вечірній

Tesla почала брати гроші за бронювання Semi ($20 тис.), проте не каже, коли клієнти отримають свої електровантажівки


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: