Партнерський проект Партнерський проект 28.07.2022 о 10:50 comment views icon

TechMission допомагає IT-компаніям швидко знайти junior-спеціалістів. Кого вони пропонують

author avatar
https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/02/favicon-itc-96x96.png *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/02/favicon-itc-96x96.png *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/02/favicon-itc-96x96.png

Академія TechMission навчає новачків IT, а після закінчення курсів пропонує цих junior-спеціалістів компаніям. Зараз там можна опанувати такі професії, як full-stack developer, QA engineer та IT-рекрутер. Людям, які втратили роботу через війну та бажають розпочати IT-кар’єру, центр освіти пропонує безоплатні місця для навчання. 

У партнерському матеріалі з TechMission розповідаємо, як під час війни знайти найкращих junior-спеціалістів у команду й водночас підтримати український благодійний проєкт.

Партнерський матеріал?

Мільйони українців втратили роботу 

За підрахунками Міжнародної організації праці, від початку війни приблизно 4,8 млн українців втратили роботу. Понад 62% з них – це колишні інженери, бухгалтери, економісти,  люди з математичним складом розуму, які вирішили піти в IT аби шукати нові перспективи, перекваліфікуватись і згодом зайняти гідні вакансії. 

Але за однією проблемою прийшла інша: кандидатів на ринку праці побільшало в десятки разів і це ускладнює пошук кваліфікованих кадрів, особливо junior-фахівців. Кожен власник ІТ-бізнесу прагне знайти перспективних молодих спеціалістів у свою компанію, але не горить бажанням витрачати час на хаотичні пошуки. 

Яке рішення пропонує TechMission

Академія TechMission є центром інноваційної IT-освіти і пропонує компаніям junior-спеціалістів. Команда працює за новітніми стандартами освіти. Наприклад, full-stack-розробники опановують різні мови програмування на американській платформі Qwasar Silicon Valley: С, JavaScript, Ruby and Rails, Python and Django, Node.JS. 

А тестувальники окрім вивчення базової теорії пишуть документацію, вчать GIT, SQL, Postman, Charles, Fiddler, основи вебтехнологій: HTML, CSS, JSON, XML, JavaScript.

Випускники-рекрутери отримують практичні знання з повного циклу рекрутингу та готують дипломну роботу із закриття реальної вакансії.

TechMission допомагає IT-компаніям швидко знайти junior-спеціалістів. Кого вони пропонують

Наполегливі студенти прагнуть потрапити на стажування чи отримати першу пропозицію роботи. Команда TechMission намагається надати своїм учням якомога більше hard skillsTechMission допомагає IT-компаніям швидко знайти junior-спеціалістів. Кого вони пропонуютьTechMission допомагає IT-компаніям швидко знайти junior-спеціалістів. Кого вони пропонуютьпрофесійні, технічні навички, щоб вони були здатні працювати в українських IT-командах. 

Компанії, які прийдуть за IT-фахівцями в TechMission, отримають такі переваги:

  1. Заощадження часу та ресурсів. Щоб зорієнтуватися в сотнях резюме, якими зараз переповнені портали пошуку роботи, знадобиться не один місяць і два-три співробітники в поміч. А це в умовах війни нечувана розкіш.
  2. Економія коштів. IT-компанії витрачають багато коштів на процес наймання. Це питання можна закрити, якщо звернутись по допомогу до TechMission. Тут безкоштовно нададуть резюме кандидатів, які показали найкращі результати під час навчання та на відмінно склали іспит.   
  3. Підтвердження кваліфікації кандидатів. Потрібен спеціаліст певного рівня, який не буде шокувати команду повною відсутністю практичних навичок? Особлива програма навчання та складання профільного іспиту позбавлять цього ризику.

TechMission допомагає IT-компаніям швидко знайти junior-спеціалістів. Кого вони пропонують

HR-статистика свідчить, що 70% людей, які проходять навчання в TechMission, – це світчери. Тобто фахівці, які мають великий досвід і знання в одній галузі та переходять до іншої, актуальнішої та перспективнішої. Завдяки міцному досвіду роботи та прокачаним навичкам їх особливо цінують на ринку. 

Світчери зазвичай мають більшу мотивацію, вони цілеспрямовані й організовані. Такі кандидати роками працювали на одній роботі та мали чудові відгуки від керівництва. Зміна сфери в них пов’язана з вимушеними обставинами. Як знайдуть нове місце роботи, світчери сумлінно працюватимуть без намірів щоквартально підшукувати собі нових роботодавців.

Щоб знайти фахівців в команду, надішліть запит на електронну пошту [email protected]

Найпопулярніші напрями для пошуку кандидатів 

IT-сфера – одна з небагатьох, яка втрималася на плаву від початку війни й зараз активно відновлюється. А завдяки урядовій програмі вона має стати справжнім драйвером економіки України у 2022–2023 та наступних роках. 

Ось найпопулярніші напрями, які можна опанувати в академії TechMission:

  • Full-stack developer. Універсальна спеціалізація з комплексної розробки вебінтерфейсів і серверної частини з підключенням баз даних. 
  • QA engineer. Дослідження й перевірка програм, застосунків, окремих сайтів і пошук та усунення багів. Випробування функціонала нового програмного забезпечення.
  • IT-рекрутмент. Спеціалізація з повного циклу наймання фахівців, від пошуку людей і до пропозиції роботи.

У межах підтримки українців академія TechMission пропонує безоплатні місця для навчання. Ними можуть скористатися люди, які втратили роботу через війну, бажають розпочати IT-кар’єру, не мають капіталу для старту, прагнуть розвиватися й підіймати економіку України. 

«Коли роботодавці вибирають кандидата в TechMission, вони не просто отримують найкращих спеціалістів, які з часом стануть кістяком їхньої команди, а й підтримують благодійну справу», – кажуть у TechMission.

Щоб знайти фахівців в команду, надішліть запит на електронну пошту [email protected]

Як працює соціальний проєкт на підтримку українців

Команда TechMission підтримала ідею створення загальноукраїнського соціального проєкту з працевлаштування українців, які постраждали від війни. Зараз кожен IT-роботодавець може долучитися до нього й допомогти людям, яким зараз важко.

Як це працює? Ось нещодавній приклад.

Заявку на безкоштовне навчання в TechMission і працевлаштування подавало багато людей. Команда детально вивчила кожну з них і вирішила віддати перше пільгове місце Марині з Харкова. Її історія, неймовірна цілеспрямованість та оптимізм вразили всю команду.

Молода жінка має педагогічну освіту і невеликий досвід роботи у школі. До війни працювала адміністратором, потім доросла до топменеджера і навіть керувала мережею магазинів одягу. Усе йшло чудово, але компанія, де працювала Марина, закрила представництво в Україні, і вона втратила роботу. 

Жінка не опустила руки, а згадала про колишнє хобі та перетворила його на власний невеликий бізнес – для цього з нуля освоїла перукарську справу та відкрила салон. Уже за рік Марина стала чемпіонкою України серед майстрів салонної стрижки. І саме в цей час всі плани зруйнувала війна. 

Жінка втратила квартиру в рідному Харкові та змушена була тікати із дванадцятирічним сином та улюбленою собакою в Німеччину. В Україні залишилась хвора мати та борги за кредитною карткою, бо Марина постраждала від шахраїв. За кілька місяців за кордоном вона зрозуміла, що чекати на допомогу від чужих людей – марна справа. А коли почула про пільгові місця в IT-академії, подала заявку на навчання й отримала пільгове місце.

Марина каже, що для неї це шанс здобути якісну освіту без вкладання коштів. Після випускного іспиту вона пройде стажування.

Команда TechMission тільки запустила цю ініціативу, тому таких історій найближчим часом буде багато. Щомісяця стартують три-чотири групи навчання, на кожну з яких виділили по два пільгових місця.

TechMission допомагає IT-компаніям швидко знайти junior-спеціалістів. Кого вони пропонують

Центр інноваційної IT-освіти TechMission запрошує власників IT-бізнесу, директорів компаній та HR-фахівців до партнерства. 

«Ви допомагаєте країні, коли працевлаштовуєте молодих айтівців, і водночас поповнюєте команду перспективними junior-спеціалістами, – каже команда TechMission. – Так ми допомагаємо один одному, підтримуємо державу і не даємо ворогові посіяти зерно зневіри в наших співвітчизниках». 

Центр інноваційної IT-освіти закликає всіх, хто хоче співпрацювати, писати на електронну пошту [email protected]. Ви маєте надати повну інформацію стосовно кандидатів, які потрібні, а після цього отримаєте підбірку з резюме від TechMission. 

 

Партнерський матеріал?

ЗНАЙТИ ФАХІВЦЯ В КОМАНДУ

Це партнерський матеріал. Інформацію для цього матеріалу надав партнер.
Редакція відповідає за відповідність стилістики редакційним стандартам.
Замовити матеріал про вас у форматі PR-статті ви можете тут.

Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: