Новости Новости 24.02.2021 в 15:17

Дія 2.0 завантажили майже 4 мільйони українців (за 4 місяці)

https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/vova-96x96.jpeg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/vova-96x96.jpeg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/vova-96x96.jpeg

Володимир Скрипін

Заместитель главного редактора, руководитель отдела новостей

Сьогодні майже 4 мільйони українців використовують застосунок Дія 2.0, повідомив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров повідомив у своєму каналі в Telegram.

Курс
IT РЕКРУТЕР
Всі ІТ-таланти будуть у вас в компанії після проходження курсу !
Ознайомитись з курсом
Businessman

Дія — український e-сервіс державних послуг, що розробляється Міністерством цифрової трансформації України. Офіційний запуск мобільного застосунку Дія версії 1.0, відбувся 6 лютого 2020 року, а станом на 7 травня його завантажили понад 3 мільйонів разів. У жовтні 2020 року Мінцифри оновила додаток Дія до версії 2.0, додав нові документи та послуги. За 10 днів оновлений застосунок Дія завантажили 1 мільйон користувачів. На початку лютого Мінцифра повідомляла, що Дію 2.0 оновили 3,7 млн українців, з яких — 1,5 млн користуються цифровими водійськими посвідченнями. Тепер Михайло Федоров повідомив про наближення до наступного суттєвого рубежу в 4 мільйони завантажень. Також він поділився деякими статистичними даними.

Розподіл користувачів Дію 2.0 по платформах наразі виглядає так:

  • 66,4% — Android;
  • 31,1% — iOS;
  • 2,5% — Huawei.

В лютому Дію 2.0 додавала в середньому 10-20 тисяч нових користувачів в день. Активна аудиторія Дії (користувачі, які кожен день діляться документами та пред’являють QR-код) — 220 тисяч.

Найчастіше цифрові копії документів (шерінг/ валідація) використовуються:

  1. Фінансовий сектор (трійка лідерів: Nova Pay, monobank, А-банк).
  2. Логістична сфера (трійка лідерів: Нова Пошта, Укрпошта, SAT).
  3. Кредитний сектор (трійка лідерів: Мілоан, Tengo, MoneyVeo).
  4. Інші сфери (публічний сектор (ЦНАП, роздрібна торгівля, телеком і т.д.).

Наразі у розробці команди Мінцифри, серед іншого, знаходиться послуга «Статичний QR». Дана послуга дозволить бізнесу генерувати QR і отримувати від користувачів Дії цифрові копії документів без інтеграції через API.

Нещодавно Мінцифра провела гучну онлайн-презентацію, де анонсувала цілих 93 цифрових проєктів, які планується втілили в життя протягом трьох років.

Мінцифра презентувала 94 проєкти цифрової трансформації — електронні лікарняні, школа, вибори, нотаріат та соціальні послуги онлайн

Курс
QA MANUAL
Курс для тих, хто бажає стати професійним тестувальником. Тестуй, ломай та заробляй на цьому гроші!
Дізнатися про програму
qa


Завантаження коментарів...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: