Новости Новости 22.07.2021 в 12:25

Оголошено тендер на розробку англомовної версії порталу Дія — його проводять на естонському «ProZorro»

https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/vova-96x96.jpeg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/vova-96x96.jpeg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/vova-96x96.jpeg

Володимир Скрипін

Заместитель главного редактора, руководитель отдела новостей

Мінцифра повідомила про проведення тендеру на розробку англомовної версії порталу Дія — фактично його проводить Академія електронного управління Естонії на порталі публічних закупівель Естонії, який є аналогом українського ProZorro.

Курс КОМЕРЦІЙНИЙ АУДІОПРОДАКШЕН.
Створюйте вражаючі звукові ефекти та аудіо для своїх проектів!
Ознайомитись з курсом

«Мета тендеру — створити англомовну версію порталу Дія, щоб е-послуги могли отримувати громадяни інших країн та українці, що перебувають за кордоном»

з пресрелізу Мінцифри

З переможцем тендеру буде укладений рамковий контракт на 22 місяці. Подати заявку можна до 13 серпня 2021 року.

Ознайомитися з умовами участі та технічними вимогами можна на сторінці тендеру на естонському «ProZorro». Там же можна подати заявку. До речі, знати естонську зовсім необов’язково —  сайт має англомовну версію.

  • Дія — український e-сервіс державних послуг, що розробляється Міністерством цифрової трансформації України.
  • Офіційний запуск мобільного застосунку Дія версії 1.0, відбувся 6 лютого 2020 року, а станом на 7 травня його завантажили понад 3 мільйонів разів. 2 квітня 2020 року відбувся запуск сайту електронного урядування «Дія», де в майбутньому планується об'єднати всі наявні урядові сервіси, а також інструменти для бізнесу і населення.
  • У жовтні 2020 року Мінцифри оновила додаток Дія до версії 2.0, де з’явилися нові документи та послуги. За 10 днів оновлений застосунок Дія завантажили 1 мільйон користувачів, 11 травня 2021 року Мінцифра повідомила, що кількість завантажень поточної версії додатку Дія 2.0 сягнула 5 мільйонів, а 17 травня під час Diia Summit 2.0 презентували 13 нових послуг, включаючи електронний підпис Дія. Підпис та зміну місця реєстрації онлайн.

Завантаження коментарів...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: