Новости Новости 27.05.2021 в 15:20 comment

Українська прем’єра спецвипуску серіалу «Друзі: Возз’єднання» / Friends: The Reunion відбудеться сьогодні на платформі Vodafone TV

author avatar
https://secure.gravatar.com/avatar/25f9b2416da07639967e18eb989e71c4?s=96&r=g&d=https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/06/no-avatar.png *** https://secure.gravatar.com/avatar/25f9b2416da07639967e18eb989e71c4?s=96&r=g&d=https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/06/no-avatar.png *** https://itc.ua/wp-content/themes/ITC_6.0/images/no-avatar.svg

Українська прем’єра ностальгічного епізоду «Друзі: Возз’єднання» / Friends: The Reunion відбудеться вже сьогодні, 27 травня 2021 року. Спеціальний випуск серіалу «Друзі» від HBO Max в Україні буде представлений в онлайн-сервісі Amediateka, а також у його партнерів Oll TV та Vodafone TV.

Серіал можна буде подивитися в підписці Амедіатека, яка доступна в пакеті «Оптимальний». Також в підписці Amedaiteka з 27 травня доступні всі 10 сезонів легендарного серіалу «Друзі», який з’явився на телеекранах у 1994 році.

У спеціальному випуску «друзі» знов разом. Виконавці головних ролей – Дженніфер Еністон, Кортні Кокс, Ліза Кудроу, Метт Леблан, Меттью Перрі та Девід Швіммер – зустрічаються, щоб згадати цікаві історії зі зйомок і поділитися своїми емоціями. Спецвипуск буде представлений у форматі ток-шоу.

Окрім своїх улюблених героїв, фанати «Друзів» побачать запрошених зірок, серед яких Девід Бекхем, Джастін Бібер, група BTS, Кара Делевінь, Леді Гага, Кіт Герінґтон, Різ Уізерспун та інші. Зазначимо, що вперше серіал «Друзі» з’явився на телеекранах у 1994 році, згодом його визнали найкращим комедійним серіалом на американському телебаченні за версією MTV.

https://youtu.be/HRXVQ77ehRQ

Для того, щоб переглянути спецвипуск «Друзі: Возз’єднання» на Vodafone TV, треба встановити застосунок Vodafone TV через Google Play Market, Apple App Store або Huawei App Gallery. Далі слід зареєструватися за допомогою номера телефону. Також сервіс Vodafone TV доступний на всіх нових версіях Smart TV для магазинів Samsung та LG і через web-версію на сайті tv.vodafone.ua.

Основи Web дизайну від Hillel IT School.
Цей онлайн-курс з основ веб-дизайну дозволить вам опанувати мистецтво створення ефективних та привабливих інтерфейсів для вебсайтів і застосунків. Ви оволодієте ключовими принципами UX/UI дизайну, створюватимете дизайн-макети та прототипи, розроблятимете адаптивні інтерфейси для різних пристроїв, готуючись до професійної кар'єри в галузі веб-дизайну.
Дізнатися більше

Для активації пакету «Оптимальний» необхідно відправити безкоштовне SMS з текстом «1» на номер 30094. Вартість пакета складе 119 грн на 30 днів, перші 7 днів користування послугою безкоштовні. Послуга доступна всім клієнтам Vodafone, при цьому трафік у застосунку Vodafone TV не тарифікується.

Джерело: Vodafone TV

Loading comments...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: