Новости
Відкрито реєстрацію на міжнародний конкурс незалежних розробників ігор Google Play Indie Games Contest

Відкрито реєстрацію на міжнародний конкурс незалежних розробників ігор Google Play Indie Games Contest

Відкрито реєстрацію на міжнародний конкурс незалежних розробників ігор Google Play Indie Games Contest


У компанії Google є чимало різних інструментів та ініціатив, спрямованих на допомогу незалежним розробникам. Однією з таких ініціатив являється Google Play Indie Games Contest — це щорічний міжнародний конкурс незалежних розробників ігор. Його мета — допомогти талановитим, проте маловідомим, розробникам зробити собі ім’я та досягнути успіху в просуванні власних проектів. Цього року конкурс Google Play Indie Games Contest пройде вже втретє за історію.

Зауважимо, що в рамках Indie Games Showcase фактично відбудеться три конкурси: в Європі (українці також можуть брати участь), Південній Кореї та Японії. Охочі можуть подати заявки за спеціальною формою на сайті конкурсу (посилання ось тут), кінцевий термін подачі заявки – 6 травня.

Для того, щоб взяти участь у конкурсі, потрібно відповідати наступним умовам: бути повнолітнім (18 років і старше), знаходитись в одній із країн, що беруть участь в конкурсі, мати не більше 30 працівників повної зайнятості й, само головне, опублікували нову гру на Google Play після 1 січня 2018 року. Утім, якщо гра ще не готова, можна все одно зареєструватись для участі, надіславши приватну бета-версію, а гру опублікувати пізніше. Фіналістів оголосять в кінці травня, а сама фінальна частина конкурсу Google Play Indie Games Contest відбудеться 25 червня в галереї Саатчі в Лондоні

Що ж стосується найголовнішого — призів, то фіналісти (до 20 проектів) можуть розраховувати на наступні винагороди:

  • Оплачена поїздка і проживання до фінального заходу для демонстрації гри.
  • Просування в Google Play Store.
  • Просування на маркетингових каналах Android та Google Play.
  • Окремі консультації з командою Google Play.
  • Обладнання Google.
  • Один пристрій Google Home.
  • Ваучер номіналом $150 для покупок в Unity Asset Store.

10 кращих крім вищепереліченого отримають ще один смартфон Google Pixel 3 замість Google Home. А ті, хто увійдуть до трійки найкращих,  на додачу до всього отримають преміум розміщення гри в Play Store на тиждень, дві індивідуальні консультації з членами команди Google, ваучер на 100 тисяч євро від компанії Yellow Head, агентства з маркетингу продуктивності, який буде використовуватися для оплати маркетингової кампанії гри, ваучер номіналом $200 для покупок в Unity Asset Store і підписку pro Unity на 12 місяців.

Більше подробиць щодо умов та подарунків можна дізнатися на офіційному сайті конкурсу.

Джерело: Google Україна


Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: