Дописи 09.07.2024 о 10:30 comment views icon

Огляд чохла із вбудованою клавіатурою Clicks Creator Keyboard для iPhone

author avatar
https://itc.ua/wp-content/uploads/2024/03/kjuj-4-96x96.png *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2024/03/kjuj-4-96x96.png *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2024/03/kjuj-4-96x96.png

iCases.ua

iCases.ua – інноваційні гаджети та аксесуари для сучасного т

Цей матеріал – не редакційнийЦе – особиста думка його автора. Редакція може не розділяти цю думку.

Чохол-клавіатура Clicsk Creator Keyboard в iCases.ua

Я фанат Clicks, нового чохла із вбудованою клавіатурою для iPhone 14 Pro, який з часом з’явиться на моєму iPhone 15 Pro Max, і єдине пояснення цьому — особиста упередженість. Моя дитина називає Clicks аксесуаром для дідуся. Мій редактор цитує Стіва Джобса, який скаржився на велику кількість кнопок на телефоні. Мені байдуже. Clicks мені подобається. Він повертає корисні функції, які ми втратили, і це вже хіт. 

Так, Clicks — це успішний продукт. Я зустрівся з Майклом Фішером, одним із співзасновників Clicks, і він сказав мені, що перший випуск чохлів Clicks вже розпродано. 

«Якщо один з тисячі [покупців iPhone] купує його, то це все ще чудовий бізнес, і ми бачимо, що попит перевищує цей показник, тож це добре», — каже Фішер.

Це рівень прихильності в 0,1%. Для порівняння, 70-80% покупців iPhone купують будь-який чохол, а близько 30-40% купують AirPods разом із новим iPhone.

Добре, 0,1% — це небагато, але це можна виміряти. Якби ви рухалися зі швидкістю 0,1% від швидкості світла, ви б рухалися зі швидкістю 126 540 кілометрів на годину. Тож 0,1% може бути значною величиною. Існує багато iPhone, мільйони продаються щороку. Переконати одного з тисячі власників купити чохол із вбудованою клавіатурою це успіх.

Джерело: techradar.com

«Це успішний продукт. Ми вже думаємо про наступний. Ми думаємо про iPhone 16, iPhone 17. Зараз ми зосереджені на клавіатурах для iPhone, але в майбутньому, можливо, захочемо трохи урізноманітнити асортимент».

Друг і шанувальник співзасновників

Зізнаюся, я можу бути необ’єктивний. Я знаю двох співзасновників Clicks уже багато років. Я почав повноцінно займатися оглядами телефонів у 2006 році, того ж року, коли Кевін Мічалук заснував Crackberry.com. Моєю першою подією в цій сфері була презентація Blackberry Pearl у Нью-Йорку, і я оглядав усі наступні моделі Blackberry доти, доки не почав керувати програмою оглядів у Samsung у 2011 році.

Саме тоді я зустрів Майкла Фішера з PocketNow. Я роздавав безкоштовні телефони для Samsung, а Майкл Фішер готувався стати Mr. Mobile, розміщуючи відео від імені Android Central і Future, будинку TechRadar.

Джерело: techradar.com

Фішер веде популярний сегмент під назвою «When Phones Were Fun», і я відкопав старий телефон, мій Palm Centro, який передував Palm Pre. У Centro, звичайно ж, є клавіатура і стилус. У нього також є роз’єм для навушників, перемикач вимкнення звуку, а поруч зі знімним акумулятором — слот для карти microSD. Збоку є ІЧ-передавач для бездротових аксесуарів, а внизу — петля для ремінця на зап’ясті. І головне — він крихітний. Він коротший і легший, ніж iPhone 15, хоча він товстий і овальної форми. Він також рожевого кольору. Сьогодні нічого подібного не існує, навіть близько.

Ось дві людини, яких я знаю, і я не просто дружу з ними, я їхній фанат. Я був прихильником Crackberry.com, а також компанії Blackberry. Blackberry запросила Кевіна на сцену, щоб він брав участь у великій презентації телефону. 

Це давні знавці телефонів, як і я. Я бачив і використовував більше телефонів, ніж більшість людей взагалі бачили, за винятком таких людей, як ці співзасновники Clicks. До того як iPhone захопив ринок, щороку випускалися десятки різних телефонів. Якщо порахувати всі розкладачки, телефони з базовими функціями, слайдери для швидкого обміну повідомленнями та смартфони на Windows Mobile, то тільки Samsung випустив близько 70 телефонів у 2007 році, коли iPhone вперше вийшов на ринок.

Чохол-клавіатура Clicsk Creator Keyboard в iCases.ua

Ми вказуємо на унікальний дизайн iPhone, який тепер копіюють усі інші виробники смартфонів із незначними варіаціями в кольорі, матеріалах і оздобленні, і прикидаємося, що це еволюція дизайну. А що якщо це не так? Що якщо ми забули щось із хорошого? Що якщо в старі часи все було краще?

Так багато корисних функцій телефонів було забуто

Джерело: techradar.com

До появи iPhone у всіх був телефон із клавіатурою. Якщо у вас колись був звичайний телефон ви могли писати текстові повідомлення, натискаючи на кнопки з цифрами під партою в школі. Якщо у вас був смартфон, у вас була справжня QWERTY-клавіатура, а не просто літери. У вас була клавіша Shift і клавіша Control. У вас були швидкі клавіші.

Чому все це зникло? Хіба Стів Джобс 2007 року здійснив щось таке величне, що призвело до того, що інновації в галузі апаратних засобів просто вичерпались, щоб прокласти йому шлях? Я згоден, що деякі кнопки були зайвими, наприклад, клавіші Відправити і Завершити для завершення дзвінків. Але, очевидно, у Джобса були сумніви, оскільки iPhone зберіг перемикач вимкнення звуку доти, доки iPhone 15 Pro не замінив його кнопкою дії. А кнопка «Додому» iPhone прослужила понад 12 років.

Джерело: techradar.com

«Подумайте про те, що у iPad є чарівна клавіатура. Ніхто не думає, що це дивно час від часу використовувати клавіатуру, коли вам це потрібно, а потім знімати її, коли ви цього не хочете. Це також не повинно бути дивним для телефону, у вас має бути така опція», — каже Майкл Фішер.

І ось з’являється Clicks із повноцінною QWERTY-клавіатурою для iPhone. Насправді вона не зовсім повноцінна, і ось чому вона не має сертифіката Made for iPhone (MFi) від Apple. Оскільки технічно в ній відсутні деякі клавіші з повної розкладки QWERTY (наприклад, відсутня клавіша Esc.), вона не є повністю сумісним аксесуаром, і це вимога для проходження сертифікації MFi від Apple. Дивно, але правда.

Це не Blackberry, це просто створено людьми з Blackberry

Джерело: techradar.com

Я не хочу говорити, що Clicks перетворює ваш iPhone на телефон Blackberry, тому що кому насправді це потрібно? Тільки справжнім шанувальникам Blackberry, і це сумно, тому що телефони Blackberry завжди були орієнтовані в основному на корпоративних користувачів, вони були орієнтовані на роботу і не дуже цікаві. Однак, порівняння доречне в найкращих аспектах. Команда Clicks складається зі значної кількості колишніх співробітників Blackberry, включно з експертами з клавіатур і дизайнерами продуктів.

Це добре! Ці люди не сиділи на місці з 2017 року, оплакуючи кінець Blackberry Keyone. Вони розробляли плани і думали. Вони планували своє повернення! Можливо. Я не знаю, я просто розмовляв з Містером Мобайлом і Крекберрі Кевіном.

«Основа того, що це сталося, походить від людини, яка не тільки пристрасно захоплена клавіатурами, а й створювала клавіатури та смартфони на Android, і доволі хороші», — каже мені Фішер. Ця людина — Лянчен Чен, дизайнер, який працював над Android-телефоном F(x)tec Pro1 з висувною QWERTY-клавіатурою. 

Джерело: techradar.com

Кевін, відомий як Crackberry Kevin або CBK, як він називає себе, отримав ідею від Чена, і Фішер каже, що «у нього в голові стався вибух». Вони створили тривимірний прототип. Він допомагав розробляти і доводити його до розуму, з додаванням більшої кількості ідей від Фішера в процесі роботи. Коли все було готове до презентації, він почав обдзвонювати всіх своїх старих друзів із Blackberry, щоб скористатися їхнім досвідом в продажі продукту.

Висновок

Я щиро сподіваюся, що це варте покупки, але все ще не впевнений. Чохол Clicks виглядає дуже якісним, але мені доведеться почекати, поки я не зможу спробувати його з власним iPhone, а версію iPhone 15 Pro Max.

Коли це станеться, я дам найбільш чесний огляд Clicks, який зможу скласти. Я скажу вам, чи варто його дійсно купувати. Моя думка не сильно вплине на них, тому що вони вже досягли успіху, і я радий повідомити, що радий за них.

Чохол-клавіатура Clicsk Creator Keyboard в iCases.ua

Джерело: techradar.com

Цей матеріал – не редакційнийЦе – особиста думка його автора. Редакція може не розділяти цю думку.

Loading comments...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: