Дописи 28.11.2023 о 18:07 comment views icon

ОРРО AED Україна презентує навушники Enco Air3i: Нова версія неперевершеного звуку

author avatar
https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/09/OPPO_150_150_uwp_avatar_thumb.png *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/09/OPPO_150_150_uwp_avatar_thumb.png *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/09/OPPO_150_150_uwp_avatar_thumb.png

OPPO Ukraine

OPPO AED Україна з 2019 року надає українцям доступ до прори

Цей матеріал – не редакційнийЦе – особиста думка його автора. Редакція може не розділяти цю думку.

OPPO Enco Air3i, найновіше доповнення до найпопулярнішої серії OPPO Enco Air, офіційно на українському ринку. Значне покращення якості звуку та часу автономної роботи піднімає ваш музичний досвід на новий рівень.

ОРРО AED Україна презентує навушники Enco Air3i: Нова версія неперевершеного звуку

OPPO Enco Air3i продовжує традицію дизайну з  напівпрозорим кейсом “желе”, який є візитівкою серії OPPO Enco Air. Безшовна обробка та мінімальний об’єм поєднуються з сучасним стилем, який доступний у білому кольорі. Напівзакриті вкладиші підходять для різних форм вуха. Легкі навушники вагою 3,7 г кожен створені для комфортного прослуховування музики протягом тривалого  часу.

OPPO Enco Air3i забезпечує неперевершений Hi-Fi звук завдяки рідкісному в своєму ціновому діапазоні композитному динамічному драйверу з титановим покриттям діаметром 13,4 мм. Потужний динамічний драйвер забезпечує неперевершене звучання. Енергія його звучання подвоїлася в порівнянні з першим поколінням OPPO Enco Air. Динамічний драйвер забезпечує  глибокі баси, нюансові високі частоти та захоплюючі середні частоти. Вбудовані звукові ефекти, Bass Boost і Clear Vocals зможуть задовольнити найвибагливіших  слухачів.

ОРРО AED Україна презентує навушники Enco Air3i: Нова версія неперевершеного звуку

TWS навушники OPPO Enco Air3i мають найкраще серед конкурентів шумопоглинання зі штучним інтелектом. Ви будете чітко почуті навіть у галасливому середовищі. Подвійна передача даних через Bluetooth 5.3 з низькою затримкою забезпечує ще більш стабільне з’єднання та стійкість до перешкод. Тривалість роботи від одного заряду акумулятора — найкраща в індустрії: до 5,5 годин, а з зарядним кейсом — до 35 годин. OPPO Enco Air3i сумісні з пристроями на базі iOS та Android.

Курс UX/UI Designer.
За 12 місяців ви виростете з початківця — до джуна. Для цього розберете функціонал Figma. Вибудуєте воркфлоу роботи над проєктом: від клієнтського брифу й рисерчу — до презентації.
Інформація про курс

Попередня модель, OPPO Enco Air, завоювала понад 1 мільйон клієнтів по всьому світу, які дають позитивні відгуки (97%), що свідчить про її величезну популярність і високу якість. Нові OPPO Enco Air3i також створені під суворим контролем якості та ретельними випробуваннями, щоб гарантувати зручність використання та довговічність. Завдяки функції флеш-підключення при відкритті навушники автоматично підключаються до вашого пристрою, щойно ви відкриваєте кейс. Якість звуку делікатно змінюється, щоб захистити ваш слух, попри тривале прослуховування.

ОРРО AED Україна презентує навушники Enco Air3i: Нова версія неперевершеного звуку

Наявність на ринку

В Україні TWS навушники OPPO Enco Air3i  доступні у білому  кольорі. 

На період старту продажів OPPO Enco Air3i  можна придбати за ціною лише 1999 грн на сайтах і в магазинах партнерів: oppoua.com, Comfy, Citrus, «Алло», «Фокстрот», Eldoradо, Rozetka та інших.

Триває конкурс авторів ІТС. Напиши статтю про розвиток ігор, геймінг та ігрові девайси та вигравай професійне ігрове кермо Logitech G923 Racing Wheel, або одну з низькопрофільних ігрових клавіатур Logitech G815 LIGHTSYNC RGB Mechanical Gaming Keyboard!

Цей матеріал – не редакційнийЦе – особиста думка його автора. Редакція може не розділяти цю думку.


Loading comments...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: