Новини Технології 13.10.2023 о 12:20 comment views icon

Adobe створила сукню з інтерактивним покриттям, яке змінює візерунки

author avatar
https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/09/Katya-96x96.jpg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/09/Katya-96x96.jpg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/09/Katya-96x96.jpg

Катерина Даньшина

Авторка новин

Сукня Adobe демонструє технологію гнучкого «‎текстильного дисплея», який дозволяє власникам одягу відображати різні візерунки та зображення на своєму тілі.

Віддамо футболку Збірної України з футболу з підписами гравців за донат від 200 грн на ЗСУ. У описі до донату обов'язково вказуй номер мобільного, щоб ми вручили приз! Кожні додаткові 200 грн у донаті +1 шанс на виграш!
Взяти участь

Проєкт під назвою Primrose представили на заході Adobe Max разом із ще десятком нових творчих способів використання генеративного ШІ та технологій 3D.

Інтерактивна сукня (цілком реальна, а не створена у Photoshop) демонструє потенційне використання «гнучких текстильних дисплеїв» — технології, що дозволяє виводити на одяг різні візерунки, кольори чи зображення.

Adobe створила сукню з інтерактивним покриттям, що змінює колір та візерунки

З технічної точки зору, Adobe використовувала цю технологію раніше, але ми бачили її застосування лише до плоского полотна та маленької сумочки. Як сукні, гнучкі дисплеї виглядають не дуже практично, але достатньо вражаюче.

Подібні ідеї використала BMW у i Vision Dee — концепті автомобіля-хамелеона з покриттям e-ink, яке змінює колір кузова (і окремих елементів) у діапазоні 32 відтінків.

Ще один новий проєкт Adobe з дивною назвою Dub Dub Dub пропонує нині актуальну функцію ШІ-дубляжу, яка дозволить автоматично перекладати голосовий запис або аудіодоріжку відео на інші мови, зберігаючи оригінальний голос оратора, а функція Poseable допоможе удосконалити 3D-моделі за допомогою генеративного ШІ.

Загалом на презентації Adobe анонсувала цілих три нові ШІ-моделі Firefly для Photoshop, Illustrator і Express, а також запропонувала спецмаркування для «штучного» контенту.

Курс Микросервисная архитектура.
програма, яка допоможе опанувати головні принципи розробки мікросервісної архітектури, щоби ви могли проєктувати незалежні сервіси, а потім інтегрувати їх в одну систему. Практики буде багато.
Отримати інформацію про курс

Джерело: The Verge

Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: