Новини

Alan Wake Remastered з’явиться на Nintendo Switch, а другу частину для ПК та консолей випустять у 2023 році

Alan Wake Remastered з’явиться на Nintendo Switch, а другу частину для ПК та консолей випустять у 2023 році

Alan Wake Remastered отримає версію для Nintendo Switch. Зараз вона доступна тільки на Xbox, PlayStation та PC через такі платформи, як Epic Games. Крім того, було оголошено, що вже ведеться робота над телесеріалом з гри.

Під час спеціального виступу Remedy Entertainment креативний директор Сем Лейк оголосив, що порт гри з’явиться на гібридній консолі Nintendo, що зробить її доступною практично на всіх платформах.

Alan Wake вперше вийшла на ринок у 2010 році та отримала ремайстер у жовтні 2021 року, повернувшись для консолей останнього покоління. Тоді гра була високо оцінена критиками та названа багатьма кращою грою жахів.

Що стосується релізу на Switch, у відео, присвяченому 12-річчю Alan Wake, повідомляється, що гра може з’явитися наприкінці 2022 року і що вона не матиме фізичної версії, а лише цифрова через Nintendo eShop.

Курс
ФІНАНСОВИЙ ДИРЕКТОР
Ставайте досвідченим фахівцем з фінансів на рівні директора!
РЕЄСТРУЙТЕСЯ!
findirector


У відео також повідомили, що компанія AMC, якій також належать права на такі серіали як Breaking Bad і The Walking Dead, купила права на франшизу для розробки телесеріалу.

«AMC купила права на Alan Wake. І ми співпрацюємо, щоб зробити це телешоу реальністю».

Сем Лейк

У грудні минулого року Remedy Entertainment оголосила, що Alan Wake матиме продовження.

«Це важливий момент для нас у Remedy. Для мене особисто. Готуючись до анонсу, наша внутрішня кодова назва сіквела була Project Big Fish», – написав Лейк.

Alan Wake 2, на відміну від першої частини, буде грою у жанрі survival horror. Орієнтовна дата виходу – 2023 рік.


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: