Новини WTF 10.11.2023 о 14:30 comment views icon

Альтман потролив Маска у Twitter — назвав ШІ-чатбот Grok «‎бумером із крінжовим гумором». Ілон заговорив про коміка «з палицею в дупі»

author avatar
https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/09/Katya-96x96.jpg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/09/Katya-96x96.jpg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/09/Katya-96x96.jpg

Катерина Даньшина

Авторка новин

П’ятничне, мільярдерно-крінжове.

Віддамо футболку Збірної України з футболу з підписами гравців за донат від 200 грн на ЗСУ. У описі до донату обов'язково вказуй номер мобільного, щоб ми вручили приз! Кожні додаткові 200 грн у донаті +1 шанс на виграш!
Взяти участь

Днями Ілон Маск оголосив про новий проєкт компанії xAI — чатбот зі штучним інтелектом Grok, який схожий на ChatGPT, але вирізняється грубим гумором і тим, що навчався на публікаціях з Twitter.

У четвер творець ChatGPT Сем Альтман зреагував на запуск, потроливши Маска у його власній соцмережі. CEO OpenAI опублікував скриншот із листуванням з останньою версією GPT, яка дозволяє створювати персоналізовані версії чатботів.

Альтман наказав ChatGPT Builder бути «‎чатботом, який відповідає на запитання із крінжовим гумором бумера, у незграбний спосіб, який викликає шок і сміх», на що той відповів:

«‎Чудово, чатбот налаштовано! Його назва Grok. Як вам ім’я? Чи ви б віддали перевагу чомусь іншому?».

Маск, який звик, що звання найбільшого жартівника Twitter, завжди залишалось за ним, майже одразу відповів, що «‎жарти GPT-4 так само смішні, як люк на підводному кораблі», а сам чатбот схожий «‎на коміка з палицею у дупі».

«Гумор явно заборонений в OpenAI, як і багато інших тем, які він цензурує. Ось чому він не міг би розповісти жарт, якби не мав чортову інструкцію з експлуатації. Це як комік із палицею так далеко в дупі, що він відчуває смак кори!‎».

Маск і Альтман починали роботу над штучним інтелектом разом, але Ілон залишив OpenAI у 2018 році. Офіційно — через конфлікт інтересів в Tesla, а за чутками — через те, що йому відмовили у посаді гендиректора OpenAI (що з огляду на те, як Маск полюбляє призначати себе на керівні ролі, не дивує).

Курс Финансовый директор.
Отримайте комплексне розуміння фінансової діяльності. Час підніматись по карʼєрним сходам.
Ознайомитись з курсом

Після запуску ChatGPT Маск неодноразово критикував OpenAI, яка відійшла від суто некомерційної організації та стала партнером Microsoft, та закликав призупинити розробку ШІ-технологій на пів року у спільному з іншими підприємцями листі. Водночас мільярдер тишком-нишком у цей час створив власну ШІ-компанію і, як виявилось днями, власний чатбот.

Альтман здебільшого не реагував на випади Маска, але нинішнім дописом показав, що може і сам доволі оригінально потролити опонентів, паралельно прорекламувавши власний продукт.

Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: