Новини

Аналітики Волл-стріт впевнені, що регулятори не дозволять Microsoft купити ActiBlizz і угода врешті розвалиться

Аналітики Волл-стріт впевнені, що регулятори не дозволять Microsoft купити ActiBlizz і угода врешті розвалиться

Аналітики припускають, що навіть якщо акціонери Activision Blizzard схвалять продаж корпорації Microsoft за $69 млрд, на Волл-стріт вважають, що антимонопольні органи зможуть скасувати одну з найбільших угод в історії США.

[Оновлено: 20:40] Редактор Bloomberg повідомив, що 98% власників акцій проголосували за продаж Activision.

Зараз акції ігрової студії торгуються на 25% нижче за $95, які пропонує Microsoft. Це вказує на те, що інвестори вважають, що викуп не відбудеться і не хочуть ризикувати, хоча заробити на різниці можна вдвічі більше ніж після пропозиції Ілона Маска купити Twitter.

Курс
Java
Навчіться розробляти на Java та заробляйте від $700 на старті кар’єри
РЕЄСТРУЙТЕСЯ!
Java

Інвестори побоюються, що жорсткі заяви антимонопольних органів говорять про блокування угоди або її буде затримано, навіть якщо схвалить. Також ця угода вимагатиме схвалення інших урядів, включаючи Євросоюз та Китай.

Якщо злиття відбудеться, це зробить Microsoft ігровою компанією №3 у світі, а також дасть їй усі права на франшизи Call of Duty та World of Warcraft. Додатково корпорація Microsoft отримає контроль над розробником Candy Crush King, у якого виторг минулого року склав $2,58 млрд.

Активна група акціонерів SOC Investment Group, яка має лише невеликий пакет акцій, закликала інших акціонерів проголосувати проти угоди. Також вони виступають проти «золотого парашута» для головного виконавчого директора Activision Боббі Котіка, який при догляді отримає понад $375 млн.

Угоду розгляне Федеральна торгова комісія на чолі з Ліною Хан, яка відома своїм жорстким підходом до розгляду угод найбільших технологічних компаній. Орган уже заблокував придбання Nvidia Corp. компанії Arm Ltd., а також угоду Lockheed Martin Corp. з Aerojet Rocketdyne Holdings Inc.


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: