Новини

Бета-версія Google Play Games дозволяє грати в Android-ігри на ПК – наразі лише 85 ігор у 13 регіонах

Бета-версія Google Play Games дозволяє грати в Android-ігри на ПК – наразі лише 85 ігор у 13 регіонах

Google Play Games запустила відкрите бета-тестування у США – це дозволить охочим випробувати ігри для Android на ПК. Google вже запускав бета-версію цього програмного забезпечення для ПК, але вона була обмежена Гонконгом, Південною Кореєю, Тайванем, Таїландом і Австралією. З 2 листопада бета-версія Play Games для Windows працює у США, Канаді, Мексиці, Бразилії, Індонезії, Філіппінах, Малайзії та Сінгапурі.

Серед доступних ігор – такі, як 1945 Air Force, Blade Idle, Cookie Run: Kingdom та Evony: The King’s Return. Програма навіть синхронізує прогрес між ПК та мобільним пристроєм, щоб ви могли продовжити на іншій платформі з того місця, на якому зупинилися. Хоча Google продовжує додавати ігри у каталог Play Games, зараз у сервісі є лише 85 ігор.

«Ми дуже раді розширити нашу платформу на більшу кількість ринків, щоб гравці могли насолоджуватися своїми улюбленими іграми в Google Play», – каже Арджун Дайал, директор Google Play Games. «У міру того, як ми наближаємося до повної версії, ми продовжимо додавати нові функції та оцінювати відгуки розробників та гравців».

Для роботи з Google Play Games знадобиться комп’ютер із досить високими характеристиками:

Курс
EXCEL ДЛЯ БІЗНЕСУ
Опануйте Excel усього за 1,5 місяця і підвищуйте ефективність бізнес-процесів у себе в компанії.
РЕЄСТРУЙТЕСЯ!
exel
  • Windows 10 (версія 2004)
  • Твердотілий накопичувач (SSD)
  • Графічний процесор Intel UHD Graphics 630 або вище
  • 4 фізичні ядра CPU
  • 8 ГБ оперативної пам’яті
  • 10 ГБ вільного місця на диску
  • Обліковий запис адміністратора Windows
  • Апаратна віртуалізація має бути увімкнута

Нагадаємо, що Microsoft стала партнером Amazon і пропонує ігри та програми з магазину програм Amazon у своїй останній ОС. Компанія вбудувала базову підсистему Windows для Android у Windows 11, але Google створила власну окрему програму, щоб перенести свої ігри з Google Play для Android на ПК.

Бета-версію Google Play Games для ПК можна безплатно завантажити та встановити (але не з України). Інше посилання для звантаження надане сайтом TechSpot і йому цілком можна довіряти.

1 листопада Google вилучить з магазину Play Store застарілі додатки Android

 


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: