Новини

Білл Гейтс: NFT на 100% засновані на теорії більшого дурня

Білл Гейтс: NFT на 100% засновані на теорії більшого дурня

Мільярдер Білл Гейтс розкритикував NFT, заявивши, що вони «на 100% засновані на теорії більшого дурня». Це фінансова концепція, згідно з якою навіть активи із завищеною ціною можуть приносити прибуток, якщо знайти дурнішу людину, якій можна їх продати.

Виступаючи на заході, присвяченому зміні клімату, Гейтс сказав, що вважає за краще інвестувати в активи з відчутною віддачею, такі як ферми або фабрики, «або компанії, які виробляють продукти». При цьому він не має жодних вкладень у криптовалюти чи NFT.

«Я не беру участі в цьому. У мене немає великих чи малих позицій у жодній із цих речей», — сказав Гейтс.

Він додав, що з підозрою ставиться до активів, призначених для «уникнення оподаткування чи будь-яких державних правил».

«Очевидно, що дорогі цифрові зображення мавп значно покращать світ», — пожартував Гейтс, маючи на увазі флагманський проєкт NFT — Bored Ape Yacht Club.

Це не перший критичний вислів Гейста на адресу NFT. В інтерв’ю від лютого 2021 року він висловлював побоювання через інвесторів, які купують біткойн, особливо з огляду на нестійкість вартості криптовалюти, яка могла бути підірвана на підставі твіту від одного відомого інвестора, такого як Ілон Маск.

Курс
WOMEN IN LEADERSHIP
Дізнайтеся, як утримувати work-life-баланс, від топменеджерки з досвідом в NPR, Microsoft, IBM та Amazon Alexa.
РЕЄСТРУЙТЕСЯ!
WOMEN-IN-LEADERSHIP

Попередження Гейтса про волатильність криптовалюти виявилися точними. Коли він давав інтерв’ю у 2021 році, біткойн зростав у ціні та досяг позначки $63 тис. у квітні того ж року. Потім він різко впав, перш ніж знову піднятися до історичного максимуму більш ніж у $64 тис. у листопаді минулого року. Після цього ціна Bitcoin знову опустилася і зараз становить трохи понад $20 тис. Аналогічно впали ціни NFT. Вартість деяких найбільших проєктів, таких як згаданий Bored Ape Yacht Club, знизилася більш ніж удвічі. У той самий час обсяг торгів збільшився, оскільки покупці прагнуть скуповувати цифрові активи за низькими цінами.

Аукціон з перепродажу NFT першого твіту Джека Дорсі закінчився невдало: максимальна ставка склала $280 замість бажаних $48,2 млн

WSJ: «ринок NFT лопається наче мильна бульбашка». Колекціонери з цим не згодні

Джерело: The Verge


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: