Новини

Bloomberg: Apple розробляє дев’ять нових комп’ютерів Mac із процесорами M2

Bloomberg: Apple розробляє дев’ять нових комп’ютерів Mac із процесорами M2

Оглядач Марк Гурман із Bloomberg заявив, що більшість моделей Apple Mac, окрім нових Mac Studio та iMac, отримають оновлення. Докази наявності MacBook Air на базі M2 з 10-ядерним GPU та MacBook Pro M2 початкового рівня він виявив у журналах розробників, коли обладнання тестувалося зі сторонніми програмами. Чип Apple наступного покоління також можуть отримати 14 та 16-дюймові MacBook Pro, а також Mac Mini та Mac Pro.

Можливо вийдуть варіанти чипа M2 – M2 Pro та M2 Max. Max матиме 12 ядер ЦП та 38 графічних ядер (два ядра ЦП та шість ядер графічного процесора). Зокрема, M2 Pro може бути варіантом Mac Mini.

Гурман стверджує, що всі комп’ютери, що знаходяться в розробці, будуть модернізовані процесорами M2. За його даними, Apple готує MacBook Air, дві моделі Mini, дві моделі MacBook Pro 14 та 16 дюймів (з чіпами Pro та Max) та настільний Mac Pro. Цікаво, що немає згадки моделей iMac.

Раніше оглядач заявляв, що Apple цього року представить новий чіп M2 і як мінімум чотири комп’ютери Mac на його основі.

Курс
Recruitment вечірній
Дізнайтеся, як стати pro-рекрутером. Курс із вільним графіком
РЕЄСТРУЙТЕСЯ!
Recruitment вечірній

Гурман також повідомив, що «принаймні два Mac» можуть випустити «приблизно в середині року». Можливо, ми почуємо про них на WWDC 2022.


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: